Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tudnátok segíteni? (elsősorban...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudnátok segíteni? (elsősorban lányok)

Figyelt kérdés

Szóval. Van egy srác aki tetszik. Az én húgom és az ő húga ovistársak, és valahogy elintézte Anyukám, és a nagymamája(ő a gyámja, de az most nem fontos annyira), hogy lemegyünk az ő nyaralójukhoz Balcsira. Én meg nem akarok hülyén viselkedni, de a srác is ott lesz, csak ő meg magáb avan fordulva, és valahogy jobban szeretnék vele összeismerkedni... Nem "míg a halál el nem választ" ismerkedés, csak dumálni.

Kérlek vegyétek komolyan a kérdésemet, mert én komolyan írtam ki. Köszönöm a válaszokat előre

16/L



2018. jún. 30. 23:12
 1/6 anonim válasza:
100%
Ha egy nyaralóban lesztek, úgyis szóba elegyedtek majd:)
2018. jún. 30. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Tényleg.... hogy erre nem gondoltam...:D

Köszi, csak görcsölök... fürdőruhában lát majd, én nem vagyok egy vékomy lány, ő meg pont az a kisportolt(183 centi!!!) srác....

Na de igazad van:)

2018. júl. 1. 00:10
 3/6 anonim válasza:

A fürdőruha miatt ne aggódj. Vannak olyan 80 kilós lányok is,akik jól néznek ki fürdőruhában. Csak meg kell találni a megfelelő darabot.

De van ellenpélda is,természetesen. Én pl. magas,vékony vagyok(172/50),egy kis izommal,mégis vannak fürdőruhák,amik borzalmasan állnak.

2018. júl. 1. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Van barátnője?
2018. júl. 1. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kell túl komplikálni a dolgot! Eleve az ő nyaralójukban lesztek akkor kérdezhetsz arról, vagy hogy szeret e itt lennei. Igazából bármit. Rágörcsölni meg felesleges. Kezeld úgy mint ha már 1000 éve ismernétek egymást és nem tudsz olyat mondani ami nem érdekelné. Csak semmi para
2018. júl. 1. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Az eddigi válaszokat köszönöm, és én úgy tudom nincs barátnője
2018. júl. 1. 21:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!