Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » A crushom huztam karácsonyra,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A crushom huztam karácsonyra, milyen ajándékot adjak neki? Valahogy tudatni akarom vele, hogy hogy érzek iránta. Jó ötlet lenne?

Figyelt kérdés
2019. nov. 11. 20:52
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Lehet belőle nagy égés de adj neki egy szívet amite az van írva, hogy “i love you” vagy csak írj egy levelet és, hogy otthon olvassa el.
2019. nov. 11. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Meg van az ötlet, vegyél neki valamit, mindegy, hogy mit és amikor elmegy, vagy haza megy, akkor adj oda neki egy szerelmes levelet, ami be van csomagolva vagy nemtom, valami romantikusat te is kitudsz találni :/
2019. nov. 11. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
72%
Tanulj meg magyarul! Az nagy meglepetés lenne tőled.
2019. nov. 12. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha nekem valaki ilyeneket nyomatna mint amiket leírtak előttem, én kisujtodnek a világból. Adsz neki valami ajándékot aminek örül is, lehetőleg ne valami fars hülyeséget. Suli után meg megkérdezed hogy örül e neki, és ha nyitott feléd akkor elmondod hogy szeretnél vele randizni. Ez a legtisztabb és nem lesz cringe belőle
2019. nov. 12. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Vagy pl adj neki egy bögrét, suli után kérdezd meg, hogy tetszik-e és ha pozitív, akkor felhozhatod neki, hogy kipróbálhatnátok valamikor, ihatnátok egy kakaót együtt vagy valami. Vagy olyan ajándékot, amire ezt elbirod sütni.
2019. nov. 13. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
72%
Vegyel neki valami csokit meg adj egy cetlit ,ird ra hogy randi : igen vagy persze.
2019. nov. 13. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!