Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nagyon rosszul érzem magam...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon rosszul érzem magam amit tettem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Egy buliban voltam és mindenki nagyon ittasodva.

Nagyon leittam magam és rám mászott egy csaj. Egy nagyjából szép lány volt. A lényeg annyi hogy elfajultak. a helyzetek lekavartunk minden. Én ugyan nem akartam lefeküdni de végül sikerült leitatnia és sajnos becsúszott a nyelesaszpirin 😅. Az előjáték egy jó másfél óra is lehetett talán de már előtte is smároltunk vagy 2 óráig. Aztán megtörtént kb 3 percre és ránk nyitottak. Nagyon kínos volt azok ellenére is hogy nem voltunk teljesen mesztelenül. Ott kezdődik hogy nekem ez volt az első.

Ezek óta nagyon szarul érzem magam mert általában nagyon megfontolt és egy olyan srác vagyok aki ritkán rontja el a dolgait de ezt most sikerült nagyon megcsinálnom.

A barátaim azt mondják hogy legyek hálás hogy volt alkalmam meg hogy ebben nincs semmi ciki.

Valami mégis legbelül bánt.

Persze vannak olyanok akik azt mondják hogy a csaj szarul néz ki és emiatt is zavar egy kicsit.

Nagyon gyötör ez az egész pedig már eltelt pár hónap.

Mindig csesztetnek vele és nagyrészt ezért is esik szarul, de másrészt azért mert csalódtam magamban mivel nem ilyen vagyok.

Mit tudnék kezdeni neki hogy elfelejtsem/megbocsájtsam magamnak?



2019. nov. 18. 00:20
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Már megtörtént és bármennyit is idegeskedsz, tépelődsz rajta, nem tudod megváltoztatni a dolgokat. Annyit tudsz tenni, hogy tanulva a hibáidból többet nem csinálsz ilyet. Hidd el a haverjaid lassacskán elfelejtik és nem csesztetnek többet ezzel, és talán akkor neked is könnyebb lesz továbblépni. Emberek vagyunk, mindannyian követünk el hibákat, de ahhoz hogy tovább tudj lépni muszáj lesz meg bocsájtanod magadnak.
2019. nov. 18. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Vedd egy picit (legalabbis probald) felvallrol ezt a szitut. Haverok meg ha csesztetnek vele,ne mutasd ki nekik hogy ez neked baromira sziven csapo mult. Egyszeruen nem kell veluk foglalkozni. Mindenkivel maskep tortenik meg ez a "dolog" :)

Baratommal mi pl (amit en sem terveztem meg anno :D) ugy jartunk hogy az unokahuga nyitott rank, mi persze teljesen full meztelenul fetrengve az agyon ijedten... :O

Oke, az en szitum nem egyelo a tieddel, csak hogy tudd, nem mindenkinek megy elsonek ugy mint a karikacsapas. :) Es persze nem mindig azzal, akivel szerette volna. Fel a fejjel! :)

2019. nov. 18. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Kedves Kérdező!

Nem kell ennyire mellre szívni az egészet. A haverok azért vannak, hogy az embernek borsot törjenek az orra alá. Néha ez vegyül azzal, hogy féltékenyek. Nincs ezzel az egésszel semmi gond, fiatalon kell az ilyeneket megélni. Ebből pedig pár év vagy akár pár hónap múlva hatalmas story lesz. Sok embernek el lesz majd mesélve (természetesen tőled). Kínosnak meg annyira nem mondható, szerintem annak kínosabb volt aki kinyitotta az ajtót, jön a kérdés...nincs náluk ajtó? kopogás? hasonlók

Hajrá! Még jó pár ilyen storyt!

2019. nov. 19. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!