Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Most akkor van esélyem vagy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor van esélyem vagy nincs?

Figyelt kérdés

Sziasztok! A barátnőm bizonytalan, ezért kiírom ide a kérdést, hátha van rá megoldás...


Barátnőm üzenete:(17L , 17F)

Egy ideje ismerem az isztályat de igazából idén ismertem meg jobban egy táborba. Sokat lógtunk együtt sokat beszéltünk hülyéskedtünk és mindig ott voltunk a masik közelébe és mindig nagyon rendes velem. Barátok lettünk de nekem már több mint barát.


Mikor hazajöttünk a táborból a suliba is sokat találkoztunk mert ismerem az osztályát, volt olyan hogy meglátott egyedül a tömegbe es odajött hozzám beszélni, halloweenkor volt egy disco akkor csak azért táncolt mert én mondtam neki mert amúgy nem jött volna majd este búcsúzóul megöleltem es visszaölelt. Láttam rajta higy mondani akart valamit, mert csak nézett és nézett de nem szólt semmit. Majd az este miután kiraktam a napomba pár képet a buliról köztük a közös szelfinket, meglátta es azt mondta tök jó lett hagy rakja ki ő is..(már a buli után volt a 2.nap és masmilyet nem rakott ki és soha semmit nem tesz ki napjába ezt még ő m9ndta) Másnap megtudtam hogy az egyik barátom elmondta neki hogy tetszik nekem, és ezt akarta megbeszélni velem mert ő barátnak tart és nem akar most kapcsolatot.


Teltek a napok, többet foglalkozott velem többször kaptam ölelést, többször volt olyan hogy meglátott engem odaneztem megállt es csak nézett és a barátai meg mindig izéltek. Például egyszer jött le a lépcsőn megált néztük egymast de csak egy sziára tellett és elmosolyodtunk majd az egyik haverja azt mondta ez gyors elköszönés volt..meg később volt olyan is hogy megláttak és a haverja tolta oda hozzám a srácot.


Egyszer mennünk kellett iskola ügybe valahova és egesz nap vele voltam, de előtte lévő nap felkészítettek minket a tanárok, és mennie kellett volna haza mert dolga volt és azt mondta nem marad sokáig, majd úgy alakult hogy mégis maradt velem pedig csak mibketten voltunk, majd mivel egy irányba mentünk volna haza szaladt valamiért,én vele aztán együtt mentünk tovább

Volt olyan is hogy a haverjaival volt én odamentem, indulni keszültek de én beszéltem a sráccal es a haverja azt mondta odakint megvárja es otthagyott bennünket a folyosón kettesbe...


De mind ezek mellett...egy baratnőm rákérdezett, és tetszik neki egy csaj akivel tavaly egy idejig együtt vilt de a csaj hamar szakított vele, és őt akarja becserkészni..engem barátnak tart és mellette azt is mondta, hogy azért nem jönne össze egy jó baráttal mert egyszer összejött a legjobb lány barátjával és miután szakítottak nem beszéltek többé és nem akarja hogy ez legyen nem akar elveszíteni...


Szerintetek érezhet többet? Miért csinálja akkor azt amit? Hogy fűzhetném meg?Csak barátként tekint rám?


Köszönjük a válaszokat!



2018. dec. 5. 19:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Olyan nagyot fingottam, hirtelen azt hittem berobbant a gázbojler
2018. dec. 5. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hopp, ezt nem ide akartam írni. Amúgy nem tudok tanácsot adni sajna
2018. dec. 5. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
hát na van ilyen. :) hasznosítottad a hasznosíthatatlant :D
2018. dec. 5. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Kérlek titeket, hogy segítsetek, mert nagyon tanácstalanok vagyunk :/
2018. dec. 8. 16:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!