Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek most mit szeretne...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek most mit szeretne a barátom?

Figyelt kérdés

Tavkapcsolatban élek. 200 km van közöttunk és havonta találkozunk 1-1 hétre. Minden nap interneten beszélünk csak az a baj hogy a barátom nagyon furcsa szerzet:

Amit nem ertek:Tegnap délután mondta hogy túl sokat írok neki aztán meg este megsertodott hogy nem hívtam fel hanem hagytam pihenni.

Azután hogy örömet okozzak neki kiraktam közös képünket mire elküldött melegebb éghajlatra.... Aztán utána kiderült hogy az volt a baja csak hogy nem jól néz ki a képen.

Azt mondta nekem nem hazudna sose erre rajtakaptam 1-2 fullentesen.

Azt mondta nem csak a meg erre közölte hogy szívesen lefeküdne a barátnőmmel.

Úgy van hogy megyek hozzá látogatóba a szünetben erre közli hogy Ausztriában új munkahelye lesz és ugyan nem mondta de Decembertol-Aprilisig kell majd dolgoznia és most így azt se tudom hogy lesz...mert ujevkor mennek hozzá.... És már a buszjegyem is megvan és megígérte hogy bemutat a családjának. 19/L



2019. nov. 30. 11:00
 1/5 anonim ***** válasza:
De hiszen világosan elmondta, mit szeretne: lefeküdni a barátnőddel. Segítesz neki ebben?
2019. nov. 30. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Közölte veled, hogy szívesen lefeküdne a barátnőddel???

És ezt így hogy??


Amúgy vsz. épít lefelé, csak nincs gerince a szemedbe mondani.

2019. nov. 30. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
lègyszìves,hagyd màr el. Ismerem ezt az èrzèst. Mièrt vagy vele?
2019. nov. 30. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem szakítanod kellene vele. Nem tisztel téged és igazából bármit is csinálsz az csak rossz lehet a szemében.
2019. nov. 30. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha neked mondta, hogy lefeküdne a barátnőddel, akkor semennyire nem tisztel! Hagyd el, nincs szükséged ilyen barátra.
2019. nov. 30. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!