Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mer van az hogy ha kint...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mer van az hogy ha kint vagyok a barátnőmmel nagyon szeretem és oda vagyok érte viszont amikor be megyek mintha azt érezném hogy már nem szeretem? Mit kéne ilyenkor tenni?

Figyelt kérdés
Szeretem meg minden de ez egyre olyan se veled se nélküled kapcsolat
2019. dec. 1. 18:51
 1/5 Thispain ***** válasza:
62%
Hova mentek be?
2019. dec. 1. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hat mindketten megyünk hazw
2019. dec. 2. 05:33
 3/5 A kérdező kommentje:
Haza*
2019. dec. 2. 05:33
 4/5 Thispain ***** válasza:
76%
Szóval amíg házon kívül vagytok, szereted, viszont amint beléptek a házba, már nem szereted.
2019. dec. 2. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Thispain ***** válasza:
Most olvastam el újra a kérdést, így megláttam, hogy úgy írtad, egyedül mész be. Szerintem a lány olyan lehet számodra, mint a habfürdő. Szereted, ha benne vagy, de nem halsz meg, ha jelentősebb ideig nem vagy a közelében. Ez vagy változni fog, vagy nem.
2019. dec. 2. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!