Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Így, most akkor mivan?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Így, most akkor mivan?

Figyelt kérdés

Van egy fiú aki akivel 4 hónapja “ismerjük egymást” egy csoport által , most 1-2 hete kezdtünk el beszélni és találkozgatni

Úgy voltam vele miért is ne találkozzunk végülis akkor lenne egy jó fiú barátom,de kiderült ,hogy tetszem neki adta a jeleket a tudtomra és nekem is megtetszett.

Nagyon aranyosan viselkedik velem.

Mostanra teljesen úgy viselkedünk egymással mint akik együtt vannak,de mégse vagyunk együtt.😂a haverjai előtt is kezemet nem engedi el

Mindig ölelget,simogat, becézget,puszilgat, sokszor mondja ,hogy szeret.

De csók még nem volt (nem az a szégyenlős fajta ,már volt barátnője is)

Már azt se tudom ,hogy viselkedjek vele😅


2019. dec. 3. 22:05
 1/3 anonim ***** válasza:
88%
Üljetek le és beszéljetek meg. Nyugodtan ki mondhatjátok hogy egy pár vagytok hiszen úgy is viselkedtek.
2019. dec. 3. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Szerintem mindegy melyikőtök kezdeményezi a csókot. Általában a fiú szokta, DE ez nem azt jelenti, hogy lány nem kezdeményezhet. Adhatsz neki erre vontatkozó jeleket is esetleg. Amúgy te is nyugodtan megcsókolhatod, ha peeog visszautasít, akkor vagy nem érzi még elég mélynek a kapcsolatotokat az ilyesfajta dolgokhoz. Ha viszont engedi, nos hát igen...nem kell bemutatnom szerintem
2019. dec. 4. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A helyedben én is hasonlóképp tanácstalanul állnék. Ez olyan helyzet, ami valaminemű külső erő beavatkozása nélkül szinte megoldhatatlan. Jah, várjunk, mégse! Nagy beszélgetéseitek közepett beszéljétek meg ezt is, azt kézcsók!
2019. dec. 4. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!