Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nem tudom, hogy ilyenkor...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom, hogy ilyenkor mivan. Segitenétek?

Figyelt kérdés

Szóval arról lenne szó, hogy van egy srác, aki osztálytársam, mindennap látom, és mindig mosolyog rám, meg szoktunk együtt viccelődni. Volt olyan, hogy mellettem ült, akkor is egy csomót beszéltünk. Órán is van olyan, hogy találkozik a tekintetünk, ő elmosolyodik, és erre én is 😅

Viszont sulin kívül szinte egyáltalán nem beszélünk.

Szerintetek? Nekem nagyon szimpatikus, de nem tudom eldönteni, hogy vajon én tetszem-e neki.

Előre is köszönöm, ha leírod a véleményed 🙏



2019. márc. 28. 17:05
 1/5 A kérdező kommentje:
Tudom, ez így ismeretlenben nem sok, de hátha...
2019. márc. 28. 17:06
 2/5 anonim válasza:
88%

Velem pont ugyanez van. Szerintem suli után írj rá. Akár olyan indokkal, hogy mi volt a házi, vagy valami ilyesmi. Aztán kezdj el vele beszélgetni másról, akár hülyeségről is.

Vagy suli után menjetek el valahova. Ha szívesen beleegyezik, akkor szerintem bejössz neki. De ha Nem, nem kéne erőltetni.

2019. márc. 28. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
74%

Ha minden úgy van, ahogyan leírtad és a fantáziád nem tett hozzá semmit, akkor a fiú kedvel téged és te is őt. Érintsed őt meg, tedd a vállára a kezed, mosolyogj rá óraszünetben is, lépj mellé, simítsd meg a haját, dicsérd meg valamijét, amit látsz rajta.

F.

2019. márc. 28. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én is voltam ilyen helyzetben. Én úgy próbálkoztam, hogy egy pénteki napon próbáltam minnél többet kérdezni/beszélni vele, hogy a hétvégen rajtam járjon az esze. És sikerült is! Már lassan fél éve együtt vagyunk. Az alapján amit leírtál egyértelműen bejössz neki, de lehet még nem akar kezdeményezni. Szóval szerintem próbálj közelebb kerülni hozzá!

Remélem tudtam segíteni!

2019. márc. 28. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Igen, szerintem is így van.

Az lehet, hogy még nem csináltál semmit, amiből kiderülne, hogy tetszik.

De ha péntek délután beszélgetsz vele, és elhívod sétálni, akkor már elég egyértelmű lesz a helyzet.

Búcsúzásnál megfoghatod a kezét is.

2019. márc. 29. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!