Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Honnan lehet tudni hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan lehet tudni hogy szerelmes vagyok?

Figyelt kérdés
Nagyon kiváncsi vagyok mindenki válaszára ugyanis lehet hogy szerelmes vagyok és felek ettol, mert tuti viszonzatlan ha valóban szerelmes vagyok
2019. dec. 5. 21:42
 1/4 anonim ***** válasza:

Citatum.hu van egy csomó idézet, ami leírja ezt. Egy valamiben közösek, azt a közös pontot találd meg, az a lényeg.

https://www.gyakorikerdesek.hu/tini-parkapcsolatok__szerelem..

Itt a 3as az én válaszom

2019. dec. 5. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ezt csak te tudod
2019. dec. 6. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ez a legegyszerübb: ha nem vagy benne biztos, akkor nem vagy az. Ha az leszel, azt egyértelműen tudni fogod.
2019. dec. 6. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Igazuk van az előttem szólóknak. Lehet nem hiszed el deha valakibe szerelmes vagy azt te is érezni fogod.

De, hogy segítsek leírom én milyen vagyok ha szerelmes vagyok. Olyankor mindig ő jár a fejemben várom, hogy mikor fog válaszolni egy üzenetemre, és szeretném annyiszor látni ahányszor csak tudom, ha pedig meglátom egyből elmosolyodom és a nyakában csüngök.

2019. dec. 7. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!