Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogy írjak ra a crushomra?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy írjak ra a crushomra? Tobbi lent

Figyelt kérdés
Na szvl annak az exe akit én utálok és nekem van barátom csak most ő megtetszett és szeretnék bele beszélgetni face bookon de az kínos lenne ha csak úgy rairnek h van e barátnője stb.legyszi segítsetek.lany vagyok egyébként

2019. dec. 14. 11:24
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
86%

Ennyi ésszel nem sokat ér, hogy kitűnő tanuló vagy ez valami kisegítő suli?


Figyelj: "Nem a pasizáson jár az eszem" 17 éves vagy és arról szól a kérdés, hogy elhagynád a barátod egy másik srácért aki a "crushod", ez mind az érték benne, s hogy tedd. Lehet szűz vagy, az ilyeneket nevezik szűzk**ának. Bizonyos tekintetben még rosszabb is vagy, mert fenntartod a látszatot.

2019. dec. 14. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
85%

A barátoddal most szakíts, mert nyilván nem szereted, ha közben más srácok után enyelegsz.

Ha már szakítottál vele, akkor közeledj a kiszemelted felé. Hogy ezt hogy kéne nem tudom, mert semmilyen információt nem adtál meg róla. Ismeritek személyesen egymást?

18/L

2019. dec. 14. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
88%
szerintem magyarul írj rá :)
2019. dec. 14. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
90%

Áhh,egyáltalán nem a pasizáson jár az eszed. Egyáltalán nem.

Am.téged sem a hűségért szeretnek.

2019. dec. 14. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Kamu, nyugi. Már tudom az ilyen tömegmészárló kérdéseket.
2019. dec. 14. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
90%

jo undorito es gerinctelen vagy

fuj

2019. dec. 14. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
91%
Gáz vagy. Szakíts a sráccal mindenképp hogy találjon magának egy gerincesebb lányt. Te bánat...
2019. dec. 14. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%
Ha tényleg kitűnő tanuló vagy az a magyar közoktatás szégyene, stílusod, fogalmazásod, írásod botrányos. Mielőtt jönnél a hülyeséggel, én is telefonról írok. De, hogy tanácsoljak is valamit, szerintem szakíts a barátoddal és tedd helyre az érzéseit, mire, kire vágysz, hogy lennél boldog igazán.
2019. dec. 14. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
41%

Most megnyugodtam, hogy nem csak engem idegesít ez a ,,crush,, dolog... (=KISZEMELT)

DE!

Azért szegény kérdezőt se kéne ennyire porig oltani.

Az viszont megint egy másik dolog, hogy ha megszületik efféle gondolat, és már a tettlegességre hajlasz, szakíts a barátoddal mert ez így nagyon nem járja... Képzeld ezt el fordított helyzetben... 19L

2019. dec. 14. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

elsősorban,ha van barátunk csak ő tetszik,neki kellene a crushodnak lenni de nyomorék.

szakíts vele ha más crushod van xd

2019. dec. 21. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!