Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek ebben a helyzetben?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

Van egy lány, akivel már egy hónapja egy koncerten találkoztam, és nagyon jól elbeszélgettünk, de semmi jelét nem mutatta hogy tetszek neki. A pár hét elkezdtünk beszélgetni, majd bevallottuk, hogy mit érzünk egymás iránt. (Már ekkor is nagyon nehezen ment neki). Gyakrabban beszélgettünk, de láttam rajta hogy nem nyílik igazán meg, nem kapcsolódik bele a beszélgetésbe. Egy két nappal rá már sokkal jobban "feloldódott" és megkérdeztem egy találkát, amit offolt. Majd kb. két nappal később megkérdeztem hogy (mai időt nézve) holnap hívásozunk e? Azt írta hogy neki8. Így sosem szokott válaszolni, ezért erről azt következtettem, hogy nem igazán akarja. Nem vagyok a Messengeres ismerkedés híve, és inkább a személyes találkozásra építenék. Viszont neki nagyon sok idő kell(próbálok mindig egy kicsit többet) . Lenne pár kérdésem:

-Felhívjam holnap?

-Ha találkozunk először komolyabb vagy lazább legyen?

-Nagyon gáz ha ilyen lassan megy?

-Ha sokat várok a "járunk" kérdéssel akkor egy idő után offol, de ha elhamarkodott akkor még azért. Mit tegyek?

-Gáz a szüleimtől tanácsot kérni? (Sose szoktam)

-Lesz ebből valami?



2019. dec. 18. 23:35
 1/2 A kérdező kommentje:
14/F
2019. dec. 18. 23:36
 2/2 anonim ***** válasza:

1. Szerintem próbáld meg hátha tudtok beszélni.

2. Inkább legyél laza vissza húzódó a lány.

3. Nem az nem gáz egyzer majd beadja a derekát.

4. Azt meg ne próbáld kérdezni hogy járunk! Valj neki szerelmet kb a 3,4 talinál az az ideális.

5. Nem inkább ne kérj tőlük tanácsot, saját tapasztalotodból csinál és őszintén.

6. Csak a lányon múlik hogy érez e irántad valamit.


ezt mind mind tapasztalat

2019. dec. 19. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!