Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nem tudom, hogy mit írjak a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom, hogy mit írjak a lánynak, mit tanácsoltok? A többi lentebb.

Figyelt kérdés
Van egy lány aki megtetszett, már néhányszor beszéltünk, élőben is találkoztunk, de egy ideje nem tudom, hogy mit írjak neki, már nincs semmi ötletem se, ebben várom a segítségeteket. Még az érzéseimet nem akarom elárulni neki egyenlőre, mert ez egy bonyolult helyzet, amit nem szeretnék most kifejteni
2019. dec. 26. 15:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Ne írj neki. Találkozz vele és beszéljetek élőben.
2019. dec. 26. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy találkozni nem tudok vele csak ritkán, mert 200km van közöttünk.
2019. dec. 26. 15:39
 3/4 anonim ***** válasza:
Halott kapcsolat ha már eleve az elején nem tudsz vele miröl beszélni,alap hogy kommunikácio kapcsolatban müködjön, mi lesz késöbb
2019. dec. 26. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Szia, mizu?
2019. dec. 30. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!