Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tanácsoltok?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belya Ákos kérdése:

Mit tanácsoltok?

Figyelt kérdés
Az osztálytársak,barátok mondják hogy egy lánynak bejövök és kedves velem, és dicsérget hogy pl.aranyos vagy, jó a hajad stb... . Ilyenkor mit mondjak? Mert ilyenkor nemtudok semmit mondani max. azt hogy Köszi...
2018. dec. 1. 12:30
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem is kell tobbet.

Ha tetszik neked a lany,eleg lesz az is,ahogy ra nezel...

2018. dec. 1. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Attól függ, te mit gondolsz róla, hogy ő is bejön-e neked vagy sem. Már ez az egy dolog is sokat számít abban, hogy mit javasoljunk neked válasz terén.
2018. dec. 1. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha akarsz tőle valamit, akkor pl. Köszönöm, te is jól nézel ki.
2018. dec. 1. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Bejön a lány.
2018. dec. 1. 12:54
 5/5 anonim ***** válasza:

Csak akkor dicserd,ha oszinte, tiszta szivbol jon..


Ha engem dicsernek 'csak ugy' akkor ugy vagyok vele,hogy barcsak inkabb ne mondott volna semmit,ha nem vagyok neki 'eleg jo'

2018. dec. 1. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!