Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Egyáltalán nem szeretett meg...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyáltalán nem szeretett meg a lány?

Figyelt kérdés

Ismerkedtem egy lánnyal, de talált másik fiút és vele jött össze. Ezek szerint engem nem is szeretett? Teljesen úgy tűnt mintha megszeretett volna de gondolom csak megjátszotta mert ha tényleg megszeretett volna akkor nem a másik fiút választotta volna, ugye?

Olyan rossz mert én teljesen abban a tudatban voltam hogy szeret...


2020. jan. 1. 18:26
 1/3 anonim ***** válasza:
Ő tudta hogy te szereted? Talán azért jött össze mással mert úgy gondolta nem viszonzod sz érzéseit. Vagy a másik lehetőség az, hogy valóban nem viszonozta az érzéseidet.
2020. jan. 1. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Valószínűleg csak játszott veled, de ez van, ő veszített vele és nem te :) úgysem fogja jól érezni magát.

Ez egy gerinctelen dolog de visszakapja még :P

2020. jan. 1. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ilyenek a lányok! Én megtanultam ezt, hogy a nők nem őszinték ilyen téren, csak vetíteni tudnak! És szívbaj nélkül tovább tudnak lépni!
2020. jan. 2. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!