Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek ő is belém szerete...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ő is belém szeretett újra? Eljön az előadásra?

Figyelt kérdés

Van egy fiú a suliban, pénteken ballagott, egy evvel felettem jár. Tavaly majdnem összejöttünk, aztán csúnya vége lett. Márciusban szintén, de nem akarok belemenni, nagyon hosszú. Másfél évig szinte egymáshoz se szóltunk.

Aztán múlt hétvégén bocsánatot kért, amiért legutóbb bunkó volt, megint nagyon kedves volt.


Én úgy érzem beleszerettem. Csütörtökön fent volt az osztályban nálunk, végig nézett, utoljára tavaly volt ilyen. Meg mikor meglát mindig nagyon örül. Tegnapelőtt délután volt egy félreértésünk, vagyis én túlreagáltam valamit xD bocsánatot kértem és ki voltam teljesen, hogy most megint harag lesz...ő meg erre lenyugtatott, hogy dehogy haragszik és nem kell mindenből nagy ügyet csinálni (amiben teljesen igaza volt), majd szivinek nevezett. Tudom, nem túl romantikus, de ez a srác elég visszahúzódó volt legutóbb, gondolom, ha nem érezné újra ő is valamit, nem szólított volna így...tegnap meg a ballagáson adtam neki ugyebár virágot, ő meg nagyon szorosan megölelt, csak kicsit zavarban volt a szülei miatt:D nagyon édes volt, majd utána egy órával is külön megköszönte a virágot, meg hogy nagyon jól esett neki. Ezután írtam, hogy remélem még tartjuk a kapcsolatot, meg hogy nagyon fog hiányozni és sajnálom, hogy már nem leszünk egy suliban. Erre ő ennyit írt:😍

Ez azt jelenti, hogy ő is így van, mint én, nem??


Hétfőn előadásunk lesz a suliban a szinjátszó csoporttal, meghívtam. Utána tudnánk beszelni és talán letisztázzuk a dolgokat...most nem tudom elérni, gondolom tanul a vizsgákra. Szerintetek eljön??


Ti mit gondoltok erről az egészről??



2018. jún. 9. 12:48
 1/2 A kérdező kommentje:
Azt kifelejtettem, hogy ő szinte biztos, hogy rájött, hogy nem csak a barátja akarok lenni. Legutóbb is én kezdeményeztem, hogy próbáljuk meg, csak nem lett belőle semmi. Azelőtt meg ő. Olyan a kapcsolatunk, mint a ping pong xD
2018. jún. 9. 12:51
 2/2 anonim válasza:
Hát, szerintem ő is akar valamit. Csak bizonytalan. E te kezdeményezz. Az a fiú dolga. És lehet úgy érzi, hogy akkor ő így nem férfias meg stb.. gondolom érted. Beszéljétek meg, hogy mi a problémátok.
2018. jún. 10. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!