Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek ebben az esetben?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ebben az esetben? (Kifejtve lent)

Figyelt kérdés

3. Éve járok gimibe, és körülbelül 4 hónapja megismertem egy lányt az évfolyamom másik osztályábol. Nem vagyunk barátok, meg semmi, viszont nagyon szimpatikus. Vicces, laza, és egyszerre tud komolyan venni dolgokat, de mégis tud hülyülni, amikor lehet. Tökre hasonlít a személyisége az enyémhez.

A baj az, hogy altalanosban rossz osztályban, voltam, kb. Mindenki elítélt engem, azért ami vagyok, és sajnos az a félelem, hogy esetleg ő is ezt tenné még mindig bennem van, emiatt nem merek kezdeményezni, mert félek hogy elveszítem. Ti mit tennetek a helyemben?


16/F


2020. jan. 3. 02:29
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem kell félned, van egypár idióta ember, de miért lenne ő is ellenszenves veled? Egyszer kezdeményezz beszélgetést, biztos van egy közös témátok, aztán majd meglátod, hogy alakulnak a dolgok.
2020. jan. 3. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!