Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Érdeklem-e a lányt?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Horváth József123 kérdése:

Érdeklem-e a lányt?

Figyelt kérdés
Nos, van egy lány akit nagyon rég óta ismerek, ismerem a családját is és jártam náluk. Irkálgatok vele messengeren, de ha elkezdek neki bókolgatni, vagy olyasmit írni akkor nem nézi meg. Ha másnap ráírnak akkor pedig mint ha mi se történt volna, ugyanúgy irkálgatunk minden. Ha a napomba felteszek egy képet ő 3-4 mp és azonnal megnézi. A suliban mikor felém jön akkor direkt előveszi a telefonját és elkezdi nyomkodni, nem mer köszönni. Szerintetek érdeklem őt?

2019. dec. 3. 20:10
 1/2 Dori200820 válasza:
100%

Hát ez egy bonyulult dolog lehet így ahogy leírtad, sajnos erre többféle válasz is lehet:1. Érdekled, csak szégyenlős

2. Lehet, hogy szeret veled beszélgetni, de semmi komolyabbat nem akar tőled, és inkább figyelmen kívül hagyja az üzeneted minthogy leírja

2019. dec. 3. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha magamból indulok ki, akkor kedvel téged, csak szégyenlős, félénk. Én is sajnos ilyen vagyok, amin próbálok változtatni.
2019. dec. 4. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!