Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Egy ideje járunk ő szerelmes...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy ideje járunk ő szerelmes én még nem, mit tegyek?

Figyelt kérdés
1 hónapja randizgatunk, ő hívott el, eredetileg barátok voltunk majd mindketten láttunk esélyt többre de én féltem hogyha nem menne akkor már nem is lenne a barátom de azért adtam esélyt a dolognak, fél éve ismerkedtünk meg, konkrétan 3hete járunk de én még nem vagyok fülig szerelmes ez még változhat, várjak és majd jönnek az érzések? Vagy ilyenkor kell kilépni?

2020. jan. 5. 22:03
 1/2 anonim ***** válasza:
65%
Én honnan ajó édes életből tudjam? Neked jó így? Szereted? Tudod, hogy majd szerelmes leszel? vagy 1. szerelem és teljesen zöldfülű vagy még? Jól érzed magad vele? Költői kérdés, Ő szeret, te nem.. engedd el, majd sírsz te még utána...
2020. jan. 5. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 gublug ***** válasza:

Kulonbozo vermersekletu emberek kulonbozo modon lesznek koznyelven szerelmesek.

Valaki csak szex utan tud beleszeretni a masikba.

Valaki csak akkor ha jol nez ki a masik.

Valaki meg akkor ha megismeri a masikat 2-3-4-5 honap beszelgetes utan...

Stb stb...

Te milyen vagy?


Va

2020. jan. 6. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!