Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Megszallottan szerelmes belem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megszallottan szerelmes belem egy fiu. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nekem egyaltalan nem job be o se külsőre se belsőre, meg o az a tipikus, tudjátok ilyen szerencsetlen szep szoval. Na szoval nem egyszer volt, hogy követett hazaig pedig teljesen mashol lakik.

Egyszer ereztem, hogy valaki all mogottem a suliba, hátra neztem es 1 mm volt koztunk es így megszolal hogy:hello es mosolygott...

Emellett mindig bámul, nem lehet tőle a suliban nyugodtan enni, meg órán is folyamatosan nez, le sem veszi rólam a szemét. Mar a baratnoim szerint is nagyon idegesítő.

Mit tegyek? :/


2020. jan. 14. 15:35
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
#10 Se nem helyes se nem kedves:D
2020. febr. 9. 16:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!