Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lehet, hogy rossz napja volt?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet, hogy rossz napja volt? Vagy valami más? Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Nahh,szóval még tegnap elött (hétfőn) az utolsó óra elött oda jött hozzám valamit kérdezni,és tök jól elbeszélgettünk úgy mindenről. Aztán tegnap valamelyik óra elött is szintén ida jött hozzám,és ekkor is tök jól elbeszélgettünk.

Aztán ma semmi.

Megkérdeztem ,hogy hogy sikerült a tegnapi dolgozat,arról váltottunk egy-két szót,meg megkérdeztem,hogy milyen órájuk lesz. Szerintetek érdemes lesz holnap vele úgy beszélgetni,vagy hagyjam?



2020. jan. 15. 14:21
 1/4 A kérdező kommentje:
Volt hogy már integetett nekem.
2020. jan. 15. 14:25
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Persze hogy érdemes, egy rövidebb beszélgetés miatt nehogy elfordulj tőle.
2020. jan. 15. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem szeretnék elfordulni,csak attól félek,hogy valami baj van vagy velem,vagy valami mással.
2020. jan. 15. 14:33
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
ne magadban keresd a hibát ezer oka lehet bezséld meg evel kérdezz ra h minden oké e ;) ne hagyd ;)
2020. jan. 15. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!