Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Első csókos sztorik?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első csókos sztorik?

Figyelt kérdés

2020. jan. 19. 18:12
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
84%
Bárcsak lenne. 16.l
2020. jan. 19. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
69%
Hazudhatnék, de egyszerűbb azt mondanom, hogy még nem volt.. 19f
2020. jan. 19. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
89%
Sajnos sok nem maradt meg, berugtam anno mint az albán szamár. :(((
2020. jan. 19. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Jelenlegi barátnőmmel volt, a kocsiban ültünk és egyszer csak megtörtént, elég sok puszit adtunk egymásnak aztán egyszer megszaladt és csók lett :D asszem még az első nem volt nyelves
2020. jan. 19. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
62%
Nem volt még :( 16/f
2020. jan. 19. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
97%
Nyáron Lajosmizsen a 15dik szülinapot unnepeltuk. 4en voltunk összesen majdnem olyan volt mint egy dupla randi. A legjobb barátnőm, a pasija, a srác és én. Filmet néztünk a sraccal kettesben es a karjaiba doltem. Mikor vége lett a filmnek megcsokolt. Ahh nagyon imádtam. De ennek már 1 éve.
2020. jan. 19. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
70%
14 voltam barátnőm 17. Én szűz voltam Ő már nem. Kivittem aegy gyönyörű tóhoz a naplementében elmondtam neki, hogy szeretem és vele képzelem el ajövőt mindezt úgy, hogy megfogtam a két kezét és a szemébe néztem...majd magamhoz húztam, és ekkor ezzel a mozdulattal a lábam lecsúszott egy sziklaszerűsérről az egyensúlyomat elvesztettem barátnőmet szó szerint ellöktem magamtól én pedig abele esetem atóba, ilyen lápos mocsárszerű iszapos zöld arcal jöttem fel a testemen ilyen undorito izék.. na kijöttema vízből hazamentünk megfürödtem...és következő nap ugyanott ugyanakkor újrakezdtük DE most barátnőm állt a tónak háttal :D Itt történt za első csók és az első szex is ;)
2020. jan. 19. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 Csillogóseggüteve válasza:
100%
Balatonon agusztus 20.-án a molon épp vártunk a barátommal , hogy kezdődjön el a tűzijáték. Amíg vártunk beszélgettünk , meg gyönyködtünk a tájban és egymásban is persze :). Amikor elkezdödött a tűzijáték , magához húzott és megcsókolt. Majd mikor szétváltunk a fülembe súgta , hogy "szeretlek".
2020. jan. 22. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
75%

még sajnos nem volt...

16,5F

2020. jan. 24. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

A válaszok 90%-a miért szól arról hogy "sajnos még nem volt?" ha sztorikat kért a kérdező? Na mindegy is...

14 voltam az első normálisabb csókomnál, és egy velem egykorú lánnyal történt. A story igazából annyi volt hogy egy haverom, és barátnője, a barátnőjének egyik legjobb barátnője elmentünk a tiszapartra azon a nyáron fürödni a jó időbe meg beszélgetni egy jót társaságba, aztán végül úgy alakult hogy a haveromék el vonultak egy kicsit a szükségleteiket végezni (haverom 16 volt már akkor, a barátnője 15, a csaj aki a haverom barátnőjének a barátnője volt az is 15) és mikor elmentek egy kb fél-háromnegyed órára, akkor kettesbe dumálgattunk mesélte a csajszi a szokásos dolgokat hogy őt az exei csak kihasználták nem törődtek vele stb, aztán valamit mondtam neki flörtöltünk aztán kijelentette hogy de köztünk nem lehet semmi mert friendzoneba vagy, utána a már akkoriban is virágzó humorérzékemmel sikerült kb 10 perc alatt kikerülni a friendzoneból és befűzni a leányzót, aminek a vége az lett hogy ő csókolt meg engem,(nem volt szó róla hogy én még nem csókolóztam tehát nem is tudta) már rögtön az első csóknál nyelvesen ami kicsit furcsa volt elsőre de nem olyan rossz csak nem élveztem még annyira mint azóta a többi barátnőmmel. :D

2020. febr. 14. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!