Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha már nem sírok utánna akkor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha már nem sírok utánna akkor már túl léptem rajta?

Figyelt kérdés

Volt egy elég bonyolult kapcsolatom egy fiúval.

Az a lényeg hogy rá jöttem hogy ő tényleg nem teper utannám, és eddig is csak kihasznált.

Kb úgy 2 éve kezdődött el köztünk valami, amiből csak pár alkalom össze járás lett(bevallom az elején én is így akartam, mert semmi komolyat nem akartam tőle).

Aztán ez változott mert el kezdtem iránta érzéseket táplálni. Ezt még az elején nem is közöltem vele, majd már tényleg nem bírtam és leirtam neki. Még féltékennyé is akartam tenni egyik osztálytársam bátyjával, ami sajnos nem úgy alakult ahogy terveztem. Lényeg hogy ezek után egy utolsó találkozásban(ő ajánlotta fel)egyeztünk meg. Nos és itt történt meg az amire nem számítottam. Teherbe estem tőle. Amikor megtudtam hogy 100% az vagyok akkor döntöttem úgy hogy én ebből őt kihagyom, mert úgy is tudtam hogy nem fog kiállni mellettem. Meg megtudtam róla pár dolgot, ami azért eléggé lesújtott. Drogozik, füvezik stb. Ezért az elvetetés mellett döntöttem.Ezt azóta se tudtam kiheverni, egyszerűen akármikor meglátok egy kisbabát előtör belőlem hogy mit tettem és furdal a lelkiismeret. Utánna még egyszer találkoztunk, de többet nem keresett, ezért az idő múlásával azt vettem észre hogy már nem foglalkoztat.

Egyedül azon nem tudtam túl tenni magamat hogy lett volna egy közös babánk, ezt szerintem soha sem tudom magamnak megbocsátani.

19/l


2020. jan. 20. 20:50
 1/2 anonim válasza:
Ez nagyon szomorú:( kitartast! Szerintem meg teljesen nem vagy tul rajta,de lassan tul fogszepni! Menni fog
2020. jan. 20. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
75%
Figyelj! 19 éves vagy, nem dobhatod el a jövőd egy hiba miatt! Nagyon jól tetted amit csináltál. Annak a gyereknek sem lett volna jó úgy felnőni, hogy nincs apja vagy esetleg néha drogos állapotban megjelenik mert, hogy övé a gyerek és látni akarja. Még tanulnod kell, karriert építeni és normális férfival családot alapítani, de ezt te is tudod, okos vagy ebben biztos vagyok. Lehet most rosszul érzed magad, mert belegondoltál egy olyan jövőbe, ami nem létezik, de túl kell tenned magad ezen. Plusz az az embrió még nem volt baba, ne érezd rosszul magad!
2020. jan. 20. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!