Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » A csajom nem akar leszálni...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A csajom nem akar leszálni rólam, én ezt már nem bírom. Valaki tud segíteni?

Figyelt kérdés
Hello! Facebookon össze ismerkedtem egy gyönyörű lánnyal. Randiztunk is, ott normálisnak tünt. Azonban 2 napja FOLYAMATOSAN ZAKLAT, nincs egy nyugodt percem se, csak amikor elmegy enni, akkor is max. 10 perc. Folyamatosan kér tőlem képeket a pö(c) sömről, és ha nem válaszolok neki 5 percen belül elkezdi vagdosni magát, majd lefényképezi és elküldi nekem. Ma belevágta a nevemet a karjába mert fél órán keresztül nem válaszoltam neki, mert kutyát sétáltattam. Azt mondja ha szakítanék vele megölné magát, amit el is hiszek neki ezek után. Kérlek, segítsen valaki mit csináljak.

2020. jan. 23. 19:27
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
85%
Tedd tönkre az életed egy ilyen (már elnézést) hülye p1csa miatt? Hagyd csak ott, ha megöli magát, hát tegyen úgy. Én biztos nem tűrném 1 percig sem ezt a lelki zsarolást. Természetes szelekció.
2020. jan. 23. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Tiltsd le és felejtsd el.

Nettó érzelmi zsaroló vámpír!

2020. jan. 23. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
85%
Szakíts vele azonnal. Elmebeteg.
2020. jan. 23. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
62%
Milyen okos válaszok vannak itt. Édes istenem... Egyszerűen jelentse be a pszichiátrián hogy veszélyes önmagára. A többit ők intézik.
2020. jan. 23. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
*jelentsd
2020. jan. 23. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
74%
Mindenképpen jelentsd szülőknek vagy pszichológusnak, bár inkább pszichiáternek, ez nem játék. Én nem tartom azt se jó ötletnek hogy csak simán letiltod mert még a végén tényleg maradandó kárt okozna magában.
2020. jan. 23. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Az öcsém járt ebben a cipőben évekkel ezelőtt. Majdnem ráment az egészsége, szerencsére azóta szakítottak. A csaj a sulimba jár, él és virul.


Nem ölné meg magát ő sem, ezt csak úgy mondja, hogy még véletlenül se hagyd el.

Én azt mondom, menekülj amíg lehet!

2020. jan. 23. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Menekülj. Voltam ilyen helyzetben. Nem fogja megölni magát. Azért szólj a szüleinek hogy miket csinál, és ne beszélj vele többet. Érzelmileg zsarol, bele fogsz betegedni pár hónapon belül ha így folytatódik.
2020. jan. 23. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Stark2000 ***** válasza:
100%
Úgysem mer nagyobb vagy maradandó kárt tenni magában. Nyugodtan dobd ki a pi***ba, és tiltsd le.
2020. jan. 23. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Szólj a szülőnek utána szakíts vele.
2020. jan. 23. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!