Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » A csajom nem akar leszálni...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A csajom nem akar leszálni rólam, én ezt már nem bírom. Valaki tud segíteni?

Figyelt kérdés
Hello! Facebookon össze ismerkedtem egy gyönyörű lánnyal. Randiztunk is, ott normálisnak tünt. Azonban 2 napja FOLYAMATOSAN ZAKLAT, nincs egy nyugodt percem se, csak amikor elmegy enni, akkor is max. 10 perc. Folyamatosan kér tőlem képeket a pö(c) sömről, és ha nem válaszolok neki 5 percen belül elkezdi vagdosni magát, majd lefényképezi és elküldi nekem. Ma belevágta a nevemet a karjába mert fél órán keresztül nem válaszoltam neki, mert kutyát sétáltattam. Azt mondja ha szakítanék vele megölné magát, amit el is hiszek neki ezek után. Kérlek, segítsen valaki mit csináljak.

2020. jan. 23. 19:27
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Volt hasonlóban részem, csak az vegytisztán lelkiterror volt, ami súlyosabb. De a taktika ugyanaz.


Menekülj! ez csak rosszabb lesz.


Beszélj a szüleivel, vagy jelezd a barátainak, esetleg ha van, testvérnek.

2020. jan. 23. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

Amelyik kutya ugat, nem harap.

Az én anyukámnak volt egy barátja, aki azt mondta, ha elhagyja öngyilkos lesz.

Ennek már minimum 20 éve, és még él...

2020. jan. 24. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Bizonyított tény, hogy aki világosan megmondja, hogy meg fogja ölni magát, az biztosan nem fogja. Az aki tényleg az öngyilkosság mellett dönt, az csak jeleket ad, és titokban, csendben hajtja végre. Szóval attól ne félj, hogy öngyilkos lesz és ne legyen bűntudatod sem. Hagyd el nagyon gyorsan, mert ez neked is az agyadra/egészségedre fog rámenni.
2020. jan. 25. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!