Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lányok mi a véleményetek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok mi a véleményetek erről a Valentin napi ötletről?

Figyelt kérdés
Van egy lány akit régóta szeretek. Barátok vagyunk csak keveset beszélünk már. Arra gondoltam hogy mivel közeleg a valentin nap írok egy levelet amibe elmondom mit érzek meg ilyesmik és reggel bedobom a posta ládájába vagy úgy rakom hogy észre vegye majd. Ti mit gondoltok erről régimódi rossz vagy romantikus?
2020. jan. 26. 12:40
 1/7 anonim ***** válasza:
46%

Szerintem nagy hiba szerelmes leveleket írogatni, mert ha nem jön be akkor elég nagy pofára esés,meg zaklatás


Beszélgess vele, vagy hívd el egy Valentin napi programra. Fürdőkben ilyenkor pl.van éjszakai fürdőzés koncertekkel stb. Aztán akkor kiderül


De ne szerelmes levelet!

2020. jan. 26. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
83%

Szerintem aranyos ötlet. Persze csak akkor sül el jól, ha viszonzott. De ez minden másra igaz. Írd kézzel, szépen, őszintén. Ha szereti a verseket, kereshetsz bele egy szépet. Odaadhatod neki akár személyesen is, de a postaláda se rossz.

Hajra!

2020. jan. 26. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
8%
A szerelmeslevél valamikor romantikus volt, mára már klisés. Szerintem felejtsd el mert ha én kapnék ilyet legfeljebb cringelnék egyet rajta.
2020. jan. 26. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szerintem aranyos, én örülnék neki akkor is, ha nem szeretném viszont a fiút. Az meg biztos, hogy nem nevetném ki és szívatnám miatta.

Sok sikert!!

2020. jan. 26. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
55%
Te tudod, talán lehet hogy jól is elsülhetne, van aki szereti az ilyesmit, de én nem tenném.
2020. jan. 26. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Támogatom az ötletedet, csináltam én is ilyet, és bár viszonzatlan volt, de a lány egy pozitív sokkban van azóta is.😁
2020. jan. 27. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Szerintem jó ötlet
2020. jan. 29. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!