Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ha valakinek lesz párkapcsolat...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valakinek lesz párkapcsolata, azzal az önbizalom is nő úgymond?

Figyelt kérdés

Azt veszem észre, hogy miután valaki párkapcsolatba lép, sokkal vidámabb, magabiztosabb lesz. Tényleg nő ilyenkor az önbizalom, vagy "csak" boldogabb lesz az illető? Még sose volt párkapcsolatom, kíváncsi lennék ki tapasztalt önbizalomnál változást.❤️

17/L



2020. jan. 27. 20:37
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem sajnos inkább fordítva van, a vidám, magabiztos embereknek lesz párkapcsolatuk.
2020. jan. 27. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
49%
Hát nem tudom, nekem az öbizalmamat nem változtatta meg, viszont olyankor eléggé előjön egyfajta bizonyítási kényszer vagy nem tudom, hogy imponáljak a barátnőmnek, szóval olyankor még az alapjárati bevállalósságomat is túlszárnyalom 😂
2020. jan. 27. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 October15 ***** válasza:
Egyénfüggő, meg persze hogy hogy sikerül a kapcsolat, de alapvetően én azt mondanám hogy igen.
2020. jan. 27. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
77%

Szerintem ha egy jó kapcsolatról beszélünk ott igen

Azt gondolom, hogy akkor igazán jó egy kapcsolat ha a felek építik egymást

Ehhez az önbizalom is hozzátartozik

2020. jan. 27. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én mióta párkapcsolatban vagyok (2év) azóta csak nő az önbizalmam mert azelőtt kicsit megfelelési kényszeres voltam de a párom nagyon sokat segített ennek leküzdésében.

Szerintem igen,elmondható hogy átlagban nő az emberek önbizalma. Valószínűleg azért is mert találnak valakit aki elfogadja őket és ez adja a löketet.

2020. jan. 27. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Stark2000 ***** válasza:

Szögezzük le, hogy az első pár hét / hónap az tipikusan "mézes hét/hónap" , amikor a felek nem látják a fától az erdőt. Olyankor azért elég erősen befolyásol a hangulaton az, hogy az ember szerelmes. Olyankor szinte mindenki kibújik a negatív gondolatok alól, és vidám, boldog.


Egyébként ha jó kapcsolatban van az ember, akkor simán lehet építő jellegű, ez tény. Egyébként önbizalmat inkább te tudsz építeni magadnak, szerintem lényegesen eredményesebb az, hogy változtatsz olyan dolgokon (magaddal és a környezeteddel kapcsolatban is akár), amik neked nem tetszenek, DE(!) változtathatóak. A gondolkodás mód sokat számít, sőt, rengeteget. Én egészen 16-17 éves koromig elég önbizalom hiányos voltam, nem is igazán szerettem magamat külsőleg-belsőleg - szerencsére mostanra ez más azért.

2020. jan. 27. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Úgymondanám, hogy biztosabb magában és olyan dolgokat is képes megtenni amit az előtt nemnagyon vagy félve. Szóval mindenképp erőt ad ha valakivel egy jó párkapcsolatban vagy mert úgyérzed fontosabb hasznosabb erősebb és boldogabb vagy mint egymagad. Persze van aki fordítottan működik mert ez pont gátolja, de lényegében kevesebb az aki nem érezné jobban és biztosabbnak magát egy jó párkapcsolatban mint egyedül.
2020. jan. 29. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!