Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Én vagyok az egyetlen aki...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én vagyok az egyetlen aki teljesen feleslegesnek gondolja? 17/L

Figyelt kérdés

A barátommal amikor írkálunk egymássnak akkor nagyon ritkán szoktam csak sziveketek kuldozgetn. Mert szerintem nem attól függ hogy szeretem-e. De a barátnőim mindig szóvá teszik hogy milyen kapcsolat ez hogy nem küldünk egymásnak minden üzenet végére szívet. Meg ugyanilyen az hogy ha egyikünk kiposztol egy képet soha nem szoktunk oda kommentelő olyat hogy jajj manókám meg életem értelme. A lányok szerintem ez nem normális. De amikor együtt vagyunk akkor nyilván kimutatjuk egymásnak de szerintem nem ettől függ.

Ti hogyan gondoljatok én vagyok ezzel egyedül?


2020. febr. 5. 09:33
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
90%
Nincs ezzel semmi gond, mi se szoktunk. Küldünk néha, de azért az túlzás, h minden üzenet végére “kell”. Képek alá se kommentelünk. Két éve vagyunk együtt és minden rendben van, személyesen kimutatjuk, szinte össze vagyunk nőve :) 18L
2020. febr. 5. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

10-es válaszoló

Igazad van, de én nem azt mondtam hogy egyáltalán nem szoktunk hanem azt hogy minden üzenet után, és abból áll az egész hogy szíveket küldünk.

Azt hogy szeretlek szinte mindig mondjuk egymásnak, de jobban szeretjük élőbe.

2020. febr. 5. 12:41
 13/15 anonim ***** válasza:
71%

Én már mondjuk töltöttem a huszat, de elég gyakran szivecskézek. Persze, ha dolgom van, sietek, mást csinálok közbe akkor nem igazán, vagy ha sztorizunk egymásnak. Ebből nincs semmi, hogy nem szivecskézel folyton. Nem azért szereted a másikat mert küldesz neki szivecskét és nem azért nem szereted, mert nem küldesz neki. Én azért szoktam, mert hozzá szoktam a dologhoz, meg semmibe nem tart szinte és nekem picit tetszik is, néha jó érzés. Bár attól független tényleg felesleges állandóan küldözgetni, attól nem lesz jobb.

Ez a kép aláírós cuccot meg tényleg nem értem, sok értelme nincs a nyílvános nyáladzásnak.

2020. febr. 5. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
71%

Nem te vagy azt egyetlen, és te gondolod jól.


gondolom a barátnőid 5 percenként tologatják instára is hogy hűűdemarhaboldogok.. és megy mindig a látványos ütyülüpütyülü.

2020. febr. 5. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Mi sem csinálunk ilyenek a barátommal... Nem írunk nyálas kommenteket egymás instagramjára, de oersze privárban szoktunk egymásnak romantikus aranyos üzeneteket írni, de azt sem egyfolytában. Szivecskét is általáb csak elk[szönésnék teszünk és nem azzel van teke a messenger beszélgetésünk...

De nincs ezzel semmi gond, nem ettől függ hogy szeretjük-e egymást.

2020. febr. 5. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!