Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért jött zavarba? Ez akkora...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért jött zavarba? Ez akkora dolog?

Figyelt kérdés
Sítáborban voltunk a héten, és egy lány elhagyta valami neszeszerét vagy ilyesmijét. Én megtaláltam és mivel tetszik a lány gondoltam elviszem a szobájukba és akkor beszélgethetünk is. Oda adtam neki, és ő kérdezgette hogy belenéztem-e meg tudom-e mi van benne és hogy honnan tudtam hogy az övé!? Meg nagyon el is pirult. Ez miért lehet?

2020. febr. 9. 15:52
 1/7 October15 ***** válasza:
94%
Gondolom nem akarta hogy lásd ami benne van. Vagy tetszel neki, vagy akármi más. Egy tinilány min nem tud zavarbajönni? :D
2020. febr. 9. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szégyelli vagy cikinek tartja a menstruálást felvállalni mások előtt. Nyilván olyan termékek voltak a táskában ami ezekhez kell, de még éretlen ezt normális dologként kezelni.
2020. febr. 9. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
#2 nem tudom ő mit gondol de én elég gáz dolognak tartom mikor a csajok erről dumálnak meg amikor a pasik erről dumálnak és mikor a 2 nem egymással na az még rosszabb. Még a drogériákban is kerülöm az ilyen osztályt mert undorító. Volt már hogy a lány hallotta a pár mondatos monológomat erről. Mindenki tartsa meg magának.
2020. febr. 9. 16:05
 4/7 anonim ***** válasza:
87%
Nyilván szégyenlős. Am. egyáltalán nem biztos,hogy a barátnőivel bezzeg tud ilyenekről beszélni.
2020. febr. 9. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
95%

Hát ha így állsz a menstruációhoz akkor ne csodálkozz hogy zavarban volt, ha esetleg tényleg ilyen dolgok voltak a táskában

Habár elég éretlen dolog ha ez valakinek is tabu téma

2020. febr. 9. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
60%
Mert maskepp nem lesz csajod...Azért mert így allsz a mensihez h ez neked undi! Nőt nem erdemelsz te tokfej de pontot le nyugodtan ,ahhoz értesz a legjobban!
2020. febr. 9. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 October15 ***** válasza:
100%
Kérdező: Miért tartsa meg mindenki magának? :D Azért ha lesz bnőd rendszeresen belefogsz futni a témába amiatt ne aggódj. :D
2020. febr. 9. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!