Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nektek mennyi idő volt az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek mennyi idő volt az első szakítást feldolgozni?

Figyelt kérdés

Meddig szenvedtetek utána?

Illetve mennyi időt voltatok együtt? Jött e utána más,egy jobb?


17/L



2020. febr. 11. 13:59
 1/6 anonim ***** válasza:
Haverom 4 hónapja szenved.
2020. febr. 11. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Kettő és háromnegyed év kapcsolat után négy hónap volt. Utána jött a következő ami már 17 éve tart, és remélem életünk végéig így lesz.
2020. febr. 11. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

1 év. De volt amit pár hét.

A mostani kb 4 hónap és még mindíg nagyon nehéz, pedig rendesen utálom már a másik felet. Ilyet még soha nem éreztem, tényleg azt kívánom bárcsak soha ne ismertem volna meg. Volt már olyan aki megcsalt, azt se gyűlöltem, de őt igen. Viszont pont emiatt is gyakran jut eszembe, sehogy nem tudom elfelejteni.

2020. febr. 11. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Stark2000 ***** válasza:
100%

9 hónapot voltunk együtt, nekem másfél év volt teljesen feldolgozni. Más jött utána, sőt, azóta már 3 lánnyal is volt komolyabb viszonyom, mondhatni kapcsolat - annak ellenére, hogy sosem volt kimondva.

Egyikőjükre sem mondanám, hogy jobbak vagy rosdzabbak lettek volna valakinél. Nyilván volt aki hisztisebb, indulatosabb volt, de mellette általában volt más pozitív tulajdonsága azért.

2020. febr. 11. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm hogy leírtátok a tapasztalataitokat!
2020. febr. 12. 16:35
 6/6 anonim válasza:

Fél évig jártunk, ő szakított velem. Igazából 1-2 hét kellett, mert már nem igazán szerettem a végefelé. :/

Később, 5 év múlva jött egy új, 20 éves koromra. Azóta már házasok vagyunk.

2020. febr. 27. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!