Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nem tudom feldolgozni az első...

Nem tudom feldolgozni az első szerelmem halálát. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Igazából lassan már 2 éve, hogy elhunyt, de még mindig nem tudom feldolgozni.

Öngyilkos lett. Depressziós volt és én ezt láttam viszont nem foglalkoztam vele, mert azt gondoltam nem olyan komoly. Folyamatosan magamat hibáztatom a halála miatt és többször megfordult a fejemben, hogy utána menjek. Olyan üres nélküle minden. Nagyon hiányzik.

Mióta meghalt elég sok rossz szokásom lett. Elkezdtem újra cigizni, de ami talán még rosszabb, hogy inni. És elég sokat. Tudom, hogy ez nem segít, de teljesen kétségbe vagyok esve. Igazából már nem is eszek rendesen, csak néha néha egy zacskós levest. Tudom, hogy így tönkre teszem magam, de nem tudok mit csinálni.


2019. dec. 3. 19:34
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem fordulj szakemberhez, mert így valóban tönkreteszed magad, ráadásul ok nélkül. Tudod hogy gondod van és segítség kell, ez már fél siker!
2019. dec. 3. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
24%
Visszajönni már nem fog. Kezdetnek az önpusztítással állj le, aztán jöhet a többi.
2019. dec. 3. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Mindenképp keress fel egy szakembert.

Ne hibáztasd magad. Valahogy meg kell békélned a történetekkel.

2019. dec. 3. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
2 év után ne húzd tovább az időt! Menj el pszichológushoz!
2019. dec. 3. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Olvasd el Dr. David R. Hawkins- ELENGEDÉS c. zseniális könyvét. Meg fogsz gyógyulni.
2019. dec. 4. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!