Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes vagyok egy csajba...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok egy csajba nagyon durván és meglépné-e valentin napon valami ajándékkal. Mit vegyek neki?

Figyelt kérdés

2020. febr. 12. 23:05
 1/5 anonim ***** válasza:
87%

Szia!

Szerintem ha már veszel valamit, akkor az inkább valami egyszerűbb, de személyes jellegű ajándék legyen. Úgy értem, ne egy tábla csoki meg ilyesmi. Ha nem ismered annyira jól, akkor pedig deríts ki róla valamit, hogy mik érdeklik, miket szeret és ez alapján vegyél valamit.

(De nem is feltétlenül muszáj ajándékot venned neki, egy levelet is írhatsz akár.)

2020. febr. 12. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
86%

Én azt javaslom, hogy ha tudod hogy valamit vagyon szeret (pl kanári madár) akkor valami olyantémájúval lepd meg.

Nekem meglepetésnek, ha sütne valamit a fiú jobban bejönne, vagy ha kézzel készíti, esetleg valami kreatív, spontán dolog. De ez csak én vagyok.

Viszont én tudok nem egy emberről, aki ki nem állhatja a Valentin-napot, szóval ha mindenképpen most akarsz lépni, győződj meg róla, hogy ő nem így áll-e hozzá.


19L

2020. febr. 13. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
64%
Biztos tudod már mi tetszik neki és abból kell indulni. De ha még nincs meg ilyen információ akkor gyorsan keresd.
2020. febr. 13. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Vibrátort
2020. febr. 13. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2020. febr. 13. 14:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!