Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Tini párkapcsolatok » Szerelem

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kérdés

Hogyan tudnám rá venni a barátnömet, hogy csináljuk?

Már lassan több mint fél éve járunk és még mindig nem tudtam rávenni,hogy meg történjen az aktus.Mindig csak azt mondja, hogy "mert nem",meg nem szereti a testét és ezért nem akarja. Pedig én már probáltam romantikus estét is szervezni,hogy gyertya,filmezés,egy kis zene stb... 19/F

Kérdések hasonló témákban: fiú, szex, aktus, lány, szerelem, kapcsolat, romantika

febr. 15. 11:46  Privát üzenet  

A válaszok
Ha eljön az ideje nála is, majd beleegyezik! Addig ne akard megerőszakolni!

A válasz 75%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/9Időpont febr. 15. 11:56 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Az nem is volt a terveim között

# 2/9Időpont febr. 15. 12:06 Privát üzenet
Tóth Natasa nevű felhasználó válasza:

Pontosan ugy van ahogy az első irta majd ha eljön az ideje.eggy làny teljesen másképp működik mint eggy fiú.Ha igazán szereted megvàrod😊😊😊

A válasz 51%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 49%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/9Időpont febr. 15. 12:16 Privát üzenet
Az egy az egy gy:/

A válasz 34%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 71%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/9Időpont febr. 15. 12:26 Privát üzenet
Hány éves a barátnőd? Nekem van egy ismerősöm aki már több mint 2 éve együtt volt a barátnőjével és még mindig nem volt hajlandó vele lefeküdni. Nem értem mi a jó istenre kell várni. Hátha jön egy jobb srác a képbe vagy mi?

A válasz 64%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/9Időpont febr. 15. 13:09 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

18 éves a barátnőm (meg szűz)

# 6/9Időpont febr. 16. 08:33 Privát üzenet
Akkor már itt lenne az ideje.

A válasz 33%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/9Időpont febr. 16. 10:59 Privát üzenet
-remete- nevű felhasználó válasza:

Fiatal vahy még keress mást. Semmi értelme hagynod az időd rabolni.

A válasz 0%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 8/9Időpont febr. 16. 13:38 Privát üzenet
Miquel nevű felhasználó válasza:

Ha eljön az ideje nála is, majd beleegyezik?

A nagy lótuszt! Nem az időnek kell eljönnie, hanem kérdező, neked felnőni a feladathoz. Nézz körül a természetben. Minden hímnek bizonyítania kell a rátermettségét, ha nőstényt akar. A függőcinege hímje mesteri fészket épít. A nőstény megvizsgálja, s ha az építmény kiállja a próbát, ha biztonságban felnőhetnek benne az utódok, egybekelnek. A tejes tüskés pikó násztáncot jár a vízben, azzal csábítja szaporodásra az ikrást. A szarvasbika lepofozza a porondról a vetélytársakat, ekképpen bizonyítja, hogy fajának ő a legerősebb példánya.

Te szerencsés vagy, mert semmi ilyesmit nem kell tenned. Neked mindössze annyi a dologod, hogy elvedd a barátnőd eszét. Hogy a szerelemnek olyan fokát csihold ki belőle, hogy gondolkodni se tudjon.

A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 9/9Időpont febr. 17. 10:22 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Megcsaltam a barátnőmet. Mehet ez így tovább?
16éves vagyok Segítenetek hogy hódítsam visza az ex barátnőmet? Aszt irta hogy már nem akar visza és hogy leszárja mert neki már más tetszik, nem érez irántam már semmit Aszt...
Hogy vetkőztessem le a szégyellős és gátlásos barátnőmet? ( még szűz)
Mit lépjek, hogy kiderüljön szerelmes vagyok-e a barátnőmet?
Barátnőmet az iskolája előtt várnám egy szál rózsával a kezemben. Jó ötlet?
Hogyan csókoljam meg a barátnőmet?

Kérdések a Tini párkapcsolatok rovatbólKérdések a Szerelem rovatból

Minden jog fenntartva © 2020, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!