Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan tudnám rá venni a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám rá venni a barátnömet, hogy csináljuk?

Figyelt kérdés
Már lassan több mint fél éve járunk és még mindig nem tudtam rávenni,hogy meg történjen az aktus.Mindig csak azt mondja, hogy "mert nem",meg nem szereti a testét és ezért nem akarja. Pedig én már probáltam romantikus estét is szervezni,hogy gyertya,filmezés,egy kis zene stb... 19/F

2020. febr. 15. 11:46
 1/9 anonim ***** válasza:
74%
Ha eljön az ideje nála is, majd beleegyezik! Addig ne akard megerőszakolni!
2020. febr. 15. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Az nem is volt a terveim között
2020. febr. 15. 12:06
 3/9 anonim válasza:
52%
Pontosan ugy van ahogy az első irta majd ha eljön az ideje.eggy làny teljesen másképp működik mint eggy fiú.Ha igazán szereted megvàrod😊😊😊
2020. febr. 15. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
35%
Az egy az egy gy:/
2020. febr. 15. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
70%
Hány éves a barátnőd? Nekem van egy ismerősöm aki már több mint 2 éve együtt volt a barátnőjével és még mindig nem volt hajlandó vele lefeküdni. Nem értem mi a jó istenre kell várni. Hátha jön egy jobb srác a képbe vagy mi?
2020. febr. 15. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
18 éves a barátnőm (meg szűz)
2020. febr. 16. 08:33
 7/9 anonim ***** válasza:
48%
Akkor már itt lenne az ideje.
2020. febr. 16. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 -remete- ***** válasza:
Fiatal vahy még keress mást. Semmi értelme hagynod az időd rabolni.
2020. febr. 16. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ha eljön az ideje nála is, majd beleegyezik?

A nagy lótuszt! Nem az időnek kell eljönnie, hanem kérdező, neked felnőni a feladathoz. Nézz körül a természetben. Minden hímnek bizonyítania kell a rátermettségét, ha nőstényt akar. A függőcinege hímje mesteri fészket épít. A nőstény megvizsgálja, s ha az építmény kiállja a próbát, ha biztonságban felnőhetnek benne az utódok, egybekelnek. A tejes tüskés pikó násztáncot jár a vízben, azzal csábítja szaporodásra az ikrást. A szarvasbika lepofozza a porondról a vetélytársakat, ekképpen bizonyítja, hogy fajának ő a legerősebb példánya.

Te szerencsés vagy, mert semmi ilyesmit nem kell tenned. Neked mindössze annyi a dologod, hogy elvedd a barátnőd eszét. Hogy a szerelemnek olyan fokát csihold ki belőle, hogy gondolkodni se tudjon.

2020. febr. 17. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!