Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogy vetkőztessem le a szégyel...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy vetkőztessem le a szégyellős és gátlásos barátnőmet? ( még szűz)

Figyelt kérdés

Neki szeretnék jót, mert tudom hogy vágyik intim kapcsolatra. Kérlek segítsetek.

17F



2019. júl. 6. 13:55
 1/9 anonim válasza:
93%

Mondd neki, hogy milyen szép meg odavagy érte, de ne csak akkor amikor ott tartotok már, hanem úgy alapból.

Előbb utóbb a bizalmába fogsz férkőzni és nem lesz olyan gátlásos. De feltételezem ő még fiatalabb, ha te 17 vagy. Nem is kell annyira rohanni, ráértek még. Viszont kihasználni sem ér!

2019. júl. 6. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ő hamarosan lesz 17, és eszem ágában sincs kihasználni, és tényleg gyönyörűnek tartok és ezt hangoztatni is szoktam
2019. júl. 6. 14:50
 3/9 anonim ***** válasza:
57%

Szerintem ő fogja magától érezni, hogy mikor szeretne levetkőzni.

Persze ez undorító "tipp"-nek tűnik elsőre, de az alkohol segít. Ha valóban vágyik a dologra a lány, akkor igyon egy kevés (!) alkoholt, és az el fogja lazítani.

Azt viszont semmi esetre nem ajánlom, hogy te itasd le.

2019. júl. 6. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
79%
Sehogy. Ez nem a felnőtt kategória
2019. júl. 6. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
22%
Pici alkohol. Sok bók, sok izgatás, jótékony félhomály vagy sötét :)
2019. júl. 6. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
azt úgyis tudod ha akarja csak előtte adj neki időt minimum arra hogy teljesen megnyíljon előtted
2019. júl. 6. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
60%
volt egy ismerősöm 2,5 évet várt hogy odaadja neki magát a csaj, aztán a csaj rá 3 honapra lelépett
2019. júl. 6. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szerintem egyrészt várj vele masrészt meg finoman utalhatsz rá amikor ott vagytok és akkor kiderül h le szeretne e már vagy még nem. Mondjuk csok kozben indulj el a nyakan lefele és finoman nyulj a pólója alá vagy a dekoltázsa felé puszilgasd ha ennél már tovább vagytok mármint ha csak a fehérneműtől van szó ott is szerintem óvatosan lehet játszani a melltartó pánttal vagy hasonlók és hát vagy folytatja vagy megkérdezi mit szeretnél vagy mondja h ne csináld ha megkérdezi akkor nyugodtan mondd neki de óvatosan h me higgye h erőszakos vagy. Mondjuk hogy azt hogy levedd de ha nem akarod nem baj vagy érted ilyesmi.

Az is közrejátszhat h mióta vagytok együtt, mióta?

17L

2019. júl. 7. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
7 hónapja vagyunk együtt
2019. júl. 7. 00:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!