Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » A baratnomet sehova nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Heloszia28 kérdése:

A baratnomet sehova nem engedik a szulei, mit tudnank csinalni? Lent jobban kifejtem.

Figyelt kérdés
szoval az van, hogy en is lany vagyok, o is lany, es igen leszbikusok vagyunk. par hete jarunk, de ezt a szulei nem tudjak, azt hiszik hogy csak egy baratja vagyok. de a szulei sehova nem engedik soha senkivel. meg azt se hogy setaljunk a varosban vagy beszelgessunk suli utan. ertem en hogy feltik, de nem kell 10 perc keses miatt rendort hivni es megjobban eltiltani a vilagtol. amikor jo az ido, haza szoktam kiserni, de mostanaban eleg hideg volt szoval csak megvarta amig jon a buszom es hazament. az a baj, hogy tenyleg egyaltalan nem tudunk ketten lenni. osztalytarsak vagyunk, de suliban nem csinalhatunk semmit amibol rajonnenek a kapcsolatunkra, titkolnunk kell mindenki elol, mert ha a szulei rajonnenek, teljesen eltiltanak, ertejonnenek minden nap es a telojat is elvennek. nem ertem az ilyen szuloket. en kb minden nap setalgatok az oszttarsaimmal, ez tok normalis. de az o szulei meg azt se engedik hogy suli utan beszelgessunk egy orat, vagy hetvegen elmenjunk setalni. konkretan csokolozni is csak ugy tudunk, hogy bemegyunk suliban wcre, vagy amikor nincs senki a buszmegalloban. meg mostanaban nincs a matektanarunk ezert neha elmarad 1-2 orank, ilyenkor tudunk csak ketten lenni. kerlek segitsetek, mit tudnank csinalni?

#párkapcsolat #leszbikus #köcsög szülők
2020. febr. 18. 20:56
 1/5 anonim ***** válasza:
66%

Hány évesek vagytok?

Majd idővel talán engedik :)

2020. febr. 18. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos vannak ilyen "szülők". Az ilyenek ellen, amíg nincs 18, nem nagyon lehet tenni semmit.

Itt nem is arról van szó, hogy párkapcsolatot nem engednek (most mindegy, h fiúval vagy lánnyal), de semmilyen szabad teret nem engednek neki. Lehet tudni, mi az oka?

Esetleg, nagyon talán, de ha a te szüleid kérnék, hogy közösen tölthessetek időt, szigorúan baráti alapon? :) Te sem mehetsz hozzájuk?

2020. febr. 20. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
azt se akarjak, hogy hozzajuk menjen valaki. egyaltalan nem engedik sehova soha, meg azt se hogy 10 percet beszelgessen akarkivel suli utan. nemtudom mi ennek az oka, talan tenyleg ennyire feltenek? esetleg azt tudom elkepzelni, hogy mivel szuletesnel meghalt az ikertesoja, nem akarnak megegy gyereket elvesziteni. de van egy novere, meg egy huga is. amugy se akarok nagyon hozzajuk menni, mert a szulei nagyon ehh. de nem is engednek szerintem. a szulei annyit tudnak rolam, hogy ha velem van kesobb er haza.
2020. febr. 21. 18:50
 4/5 anonim ***** válasza:
73%

Szerintem ez az ikertesós dolog lehet a háttérben. Ismerek egy családot, ahol a legidősebb gyerek mozgássérült és a szülők a két testvérével együtt a széltől is óvják őket, nehogy a többinek is valami bajuk legyen.

Amíg nem vagytok 18 évesek, kevés dolgot tudtok tenni. Esetleg, ha olyan indokkal kérezkedik el, hogy tanulni fogtok? Vagy, csúnya szó, de ,,nyalni" a szülőknek, hátha jobban megbíznak benned?

2020. márc. 3. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem, ez más, hiszen magukhoz se engednek senkit. Tönkreteszik a gyereket...
2020. márc. 3. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!