Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ilyen helyzetben ti mit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen helyzetben ti mit csinálnátok?

Figyelt kérdés

Vagyok én, 19 éves fiú, és adott egy 18 éves lány.

A lánynak van barátja, szereti, de nem túl jó a kapcsolatuk.

Nekem még nem volt komoly kapcsolatom, a szokásos mai lányokkal (mindegy kivel csak menjen, kifestem magam, buli buli szombat este típus) nem akartam foglalkozni, és ő nem az, ezért szerettem belé, sajnos.

Ő is szerelmes belém, megmondta, de nem akar szakítani a párjával, bűntudata lenne. Viszont beszélgetni, barátként ugyanúgy akar, nem akar elveszíteni.

Viszont én nem tudom ezt elviselni. Mindig is többet akarnék.

Tipp?

Köszi.



2020. febr. 21. 15:30
 1/7 anonim ***** válasza:
34%
Nyomd el a többet akarnékot és legyetek barátok. Így mindketten jól jártok.
2020. febr. 21. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha szereted és ő is szeret akkor szerezd meg. 2 emberbe nem lehet szerelmes és ha tényleg téged szeret, akkor a barátját nem. Ennyire egyszerű.
2020. febr. 21. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
67%
Mostanra legyél barát. Meglátod, előbb-utóbb szakít a párjával. Ennek hatalmas esélye van, pláne, hogy tetszel neki. Légy türelmes.
2020. febr. 22. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Synesztro ***** válasza:
100%
31/F Nézd, megtanultam már, hogy a brutális őszinteség mindig fáj, de ez használ a legtöbbet, szóval előre elnézést. Had találgassak. Kicsit félénkebb vagy, visszahúzódó, nem nagydumás, kicsit hős szerelmes típus. Ne aggódj, nem gáz, nincs ezzel semmi gond. A csaj viszont gázos. A lényeg. Tudja, hogy tettszik neked, neki a pasija kicsit jobban, mint te, de talonban akar tartani, arra az esetre, ha a pali elmenne mellőle. 3 dolgot tehetsz. Kivársz, amíg ő a másik csávóval kiszórakozza magát, és amint vége, zöld utad van, de addig tűrd el, hogy vele van, esetleg a srác meg-meg fekteti, petting, orál, smár stb. és kivárod a sorod, megnézed mi lesz velük, vagy 2: Elősegíted egy kis kapcsolat aláásással, ez mocskos dolog, de ha kell a nő...:S. Fogod magad, és picit távolodj el tőle, keresd ritkábban, esetleg hintsd el neki, hogy úgy néz ki lenne egy másik lány, akivel komoly lehetne a dolog, szóval igenis benne vagy, hogy CSAK!!! Barátok legyetek. (Megkérhetsz valakit, hogy írjon rád néha, tehetsz úgy, mintha randira sietnél stb. használd a képzelő erőd, csak ne bukj le).De tényleg semmi mást. Ha érdekled meglátod, úgy fog majd rád tapadni, mintha be lenne ragasztózva a képed, smárra nyugodtan számíts, szóval friss lehellet, ha vele talizol, és ne majrézz rá. Vagy belemegy, ebben az esetben csak áltatott, és sosem szeretett, tényleg szak nincs ló kell a szamárnak kellettél volna, Vagy 3 szerintem értelem szerű, hagyod a fra....ba, és keresel egy másikat, és akkor sem csábulsz el, ha pedálozik ész nélkül. Dönts okosan K&H XD. Csak vicceltem. Legyél tökös.Sok sikert, és remélem nem gázoltam bele semmibe.;)Ha igen bocs.
2020. febr. 22. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha szeretne, szakítana. Nem kellene bűntudatot éreznie amiatt, hogy szakít a fiúval, ha már kiszeretett belőle. Inkább azért kéne éreznie némi lelkifurdalást, mert közli veled, hogy szeret, de mégsem szakít, csak hagy téged szenvedni. Szerintem hagyd
2020. febr. 23. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
70%
Első lépésben gyorsan megnézném a személyi számomat. Ha 1-el kezdődik, akkor megszerezném a csajt, ha másféllel, idejönnék megkérdezni, hogy mit csináljak.
2020. febr. 23. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem hagyd a fenébe. Nem szeret ő téged, csak arra kellesz neki, hogyha esetleg a pasijával szakítanak, akkor ott legyél pótléknak.
2020. júl. 1. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!