Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Beleestem valakibe, akibe...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barackoshányás kérdése:

Beleestem valakibe, akibe nagyon nem kellett volna, hogy felejtsem el?

Figyelt kérdés
Nem, nem balhés vagy gázos a srác, simán csak nem vagyunk egy szinten, vagy hogy is fejezzem ki magam. Még sosem beszéltünk, eddig egyáltalán nem volt szimpatikus, sőt, aztán most mégis egyfolytában rá gondolok. Esélytelen, hogy bármi is legyen ebből, azt hiszem, nem is akarom igazán, hogy legyen, csak úgy megtörtént, most pedig szívesen elfelejteném. Az elkerülése nem megoldás, naponta látom őt.
2020. febr. 27. 17:01
 1/7 Thispain ***** válasza:

Milyen téren vagytok különböző szinten?

Inteligencia, igényesség, esetleg vagyon?

2020. febr. 27. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Inkább kinézet. És azt hiszem, gondolkodásmód, de ezt is csak a külseje alapján mondom. Nem olyannak néz ki, akivel hasonló lenne az értékrendünk
2020. febr. 27. 18:15
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Többször jártam már úgy hogy azt hittem hogy kevés vagyok én ehhez a pasihoz( jobban nézett ki, menőbb volt mint én) és erre pont a srác próbálkozott be nálam, tetszettem neki

Szóval nem feltétlenül kell elfelejtened;)

2020. febr. 27. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Stark2000 ***** válasza:
53%
#3-as, ez megható és jó példa, de itt nem erről van szó, ahogyan olvasom. Sokkal inkább a kérdező és az aktuális srác stílusa tér el, hozzáállás, világnézet, stb. Az az igazság, hogy erre láthatatlanban csak felszínes találgatásoakt fogsz kapni, hiszen ha te nem tudod pontosan milyen a személyisége, mi honnan tudnánk? Ha megkapó a külseje, hát próbálj meg vele beszélgetni. Abból még soha nem volt baj.
2020. febr. 27. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Nem akarom magam hitegetni, hogy lehet valami belőle, de jó olvasni, hogy valakinek összejött a dolog egy ,,jobb'' sráccal
2020. febr. 27. 19:24
 6/7 anonim ***** válasza:

3-as vagyok

Az hogy első ránézésre milyen valakinek a stílusa az lehet csalóka

Ezt is saját tapasztalatból írom

2020. febr. 27. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Miért ne jöhetne össze akivel csak szeretnéd,ne nyomdd el az érzéseid,különben azok nyomnak el téged. Beszélgess vele aztán ha jobban ismered lehet rájössz hogy amúgy nem is rosszabb mint hitted volna.
2020. febr. 27. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!