Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Gyökérség nagyon?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyökérség nagyon?

Figyelt kérdés

Szóval van a legjobb lány barátom.

Lett neki pasija és a pasija nem bánik vele jól. Leszarja stb...

Én meg beleszerettem a lányba.

Nagy gyökér vagyok ha megpróbálom tőle elvenni?



2020. márc. 5. 19:38
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
46%
Annyira nem lehet rossz a csajnak, ha a másik fickó botját nyeli....
2020. márc. 5. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 A kérdező kommentje:

Most értelmeztem a kerdest a sráccal nem vagyunk egy társaságba.

Legszívesebben egyenként utnem le oket

2020. márc. 5. 21:02
 23/26 anonim ***** válasza:
78%

Én lányként irok, úgy, hogy volt egyszer egy ilyen tetü barátom, mint az a srác. Módszeresen vette el minden önértékelésemet, módszeresen alázott le, ha volt benne igaza, ha nem. Egy darabig el is hittem neki, aztán már kezdtem észrevenni, hogy miről is szól ez a játék, és hogy sohasem lesz ez jobb, csak rosszabb. A végén már csak sajnálni illetve utálni tudtam, és azóta is szégyellem, hogy ilyen trágya emberhez közöm volt. Ennek ellenére sikerült maradandó lelki sérüléseket okoznia néhány hónap alatt, amiket aztán hosszú évekbe telt, mig leküzdőttem, hiába tudtam az eszemmel, hogy csak a "bolond lyukból bolond szél fújt"...


Igy aztán amondó vagyok, hogy adott, konkrét helyzetben igenis van okod és jogod közbelépni, és kimenteni a lányt ebből a kapcsolatból.

2020. márc. 5. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
100%

#21 de, ilyenkor nagyon rossz a csajnak, csak az ilyen tetvek direkt arra épitenek, hogy a csaj érezze magát egy semmirevalónak, egy selejtnek, akinek megtiszteltés, ha egyáltalán figyelemre méltatja a fickó. Sajnos ezt egy olyan lánnyal, aki tapasztalatlan, és eleve önbizalomhiányos, nagyon könnyű elhitetni.

Ugyanaz az aljas módszerük, mint az asszonyverőknek.

2020. márc. 5. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim válasza:
igen kú.#rasd&#va hülye agy
2020. márc. 6. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:

Nagyon jól ismerem ezt a szitut. A srác egy pszichopata és inkább megmondtam a lánynak hogy még véletlenül se találkozzunk úgy hogy ott a srác mert tuti kihuzom a beleit. Szegény lányt állandóan alázta, manipulalta amíg konkrétan nem maradt mellette senki csak ez a kretén. Szépen lassan pszichés zavarai lettek a lánynak miatta. Utolsó próbálkozásnak elkezdtem felé közeledni és kiderült hogy ő is szeret de nem akarta otthagyni ezt a majmot. Konkrétan megkért hogy legyek a szeretője 😆 (ez nekem nem pálya)

Állandóan leterelte a srácot értem mégis vele maradt. Aztán egy idő után elkezdett hozzá hasonlitgatni ami nem kicsit esett szarul mert kb semmi hasonló nincs bennünk se külsőre se belsőre. Sajnos 2 év után rájöttem hogy menthetetlen és inkább megszakitottam vele a kapcsolatot.

Ha engem kérdezel nem foglalkozol vele. Majd megtanulja a saját kárán a leckét.

2020. márc. 6. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!