Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ti mit tennétek ebben a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek ebben a szituációban?

Figyelt kérdés
Beleszerettem egy srácba, igazából nem sokat beszéltem vele ,de a külső tulajdonságaiba ,a megszólalásaiba ,abba , hogy milyen okos beleszerettem .Erre június legelején a családommal Debrecenbe költözünk,szerintetek mit tegyek?Mit tennétek a helyemben ?

2020. márc. 6. 23:52
 1/6 anonim ***** válasza:
60%

Jogosítványt, hogy ki tudjak hozza menni :D


Ez csak fellangolás, és hidd el Debrecenben is vanank jó pasik (pl én) szóval ne aggódj jön jobb okosabb, szebb, izmosabb pasi. Költözz nyugodtan , várunk szeretettel ;)

2020. márc. 6. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
72%

Nem is ismered, de szerelmes vagy 😆

Istenem gyere le...

2020. márc. 6. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Második igazad van ,rosszul fogalmaztam meg.Inkább megfogott benne vmi ,ami elmagyarázhatatlan és szomorúvá tesz , hogy Debrecen miatt meg sem ismerhetem rendesen .

Az első igazad van , én is gondolkodtam rajta , hogyha már ott leszek akkor egyszerű lesz.

2020. márc. 7. 00:05
 4/6 A kérdező kommentje:
Egyszerű lesz elfelejteni*.
2020. márc. 7. 00:06
 5/6 anonim ***** válasza:
88%
Felejtsd el, biztos talász majd más okos fiút!
2020. márc. 7. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Ez csak hirtelen fellángolás, nem szerethetsz valakit akit nem is ismersz. Kevés az információ, pl. azt sem tudjuk, hogy milyen messze van tőled Debrecen. Szerintem egyelőre hagyd a dolgot, ha ő elkezd nyitni feléd, akkor kell majd ilyenek gondolkozni, mi lesz majd júniusban... addig még sok minden történhet.


Egyébként a barátom és köztem 300 km van, 2 hetente találkozunk míg nem lesz összeköltözés. Nehéz, de ki lehet bírni ha igazán szereti egymást két ember.

2020. márc. 7. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!