Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért nem jön össze senkivel?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem jön össze senkivel?

Figyelt kérdés

Nem tudom mit rontok el mindig. Négy éve volt egy fél éves kapcsolatom, azóta pedig egy sem. Voltak alakulóim, de mindnek vege lett. Egytol egyig mindnek 1-2 honapra ra lett hosszutavu kapcsolata, es en mar kezdem nagyon rosszul erezni magam. Exemnek a harmadik hosszu kapcsolata kezdodik, minden baratnomnek baratomnak van valakije, en meg hiaba megyek randizni, hiaba csinalok barmit. En csak szeretnem, hogy valaki velem is ugy torodjon, mint baratnoimmel. Mint minden normalis kapcsolatban. Tok jol erzik magukat, meg mondjak, hogy varjak stb., de sosem vezet jora, sosem jon ossze a dolog senkivel. Alapbol nincs rossz, mergelodo termeszetem, jokat szoktak rolam mondani, de megis ez van.... en csak szeretnek vegre mar megpihenni kicsit..

Mit tehetnék? Ugy erzem, hogy toszta szerencsetlen vagyok...

18L



2020. márc. 15. 21:48
 1/3 anonim ***** válasza:
I feel ya girl🙋🏼‍♀️ Egyetlen kapcsolatom volt, az is általános 9-ben, gimi első osztályáig, cca 5 hónap volt. Azóta volt több kavarásom is (csak csók), szerelmes is voltam, de nem jött össze. Több srác is tetszett, de sosem lett a végén semmi, később, pedig mindig visszajöttek, hogy engem akarnak, amikor már továbbléptem. Megnyugtat a tudat, hogy nem csak én vagyok ilyen helyzetben, de most eljutottam arra a pontra, hogy nem fogok senki után kutatni, nem fogok senkit keresni, majd jön magától aminek/akinek jönnie kell, addig pedig élvezem az életet, időt fordítok a sulira, hobbira, stb. Igazán nem éri meg emiatt magadat marcangolnod, illetve megkérdőjelezned, hidd el, egyáltalán nem veled van a baj, valószínűleg rengetegen vannak még ezzel így, mint mi. Lassan végzel a középsulival, ha egyetemre mész vagy esetleg dolgozni, ismét belekerülsz majd egy új környezetbe, ott màr több lehetőséged lesz, de nem szabad erőltetni semmit, mert ami nem természetesen jön, annak amúgy sincs semmi értelme. Kitartás!!😌 17/L
2020. márc. 15. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 exelant ***** válasza:
Egyetértek az első válaszadóval. De kicsit vizsgáld magadat is. Van e valami változtatni való kicsit rajtad is, amivel nagyobb esélyt tudsz adni magadnak, hogy ismerkedésnél nagyobb esélyed legyen.
2020. márc. 16. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
pont akkor fog megtalálni a szerelem, mikor nem várod.
2020. márc. 16. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!