Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek lehet igazi...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lehet igazi szerelem internetes ismerkedésből?

Figyelt kérdés
Én nem ismerkedek ott, de lehet hogy fogok. Szerintetek ha itt valakik összejönnek, azok csak ilyen első fellángolásosság vagy pedig lehet akár hosszú, akár élet végéig tartó kapcsolat??

2020. márc. 19. 19:55
 1/10 Stark2000 ***** válasza:
89%
Az első találkozás sokat számít. Neten keresztül kialakulhat szimpátia, fellángolás, vonzódás, etc. Ha első találkozó nem csalódás, akkor simán eltudom képzelni, hogy rárakja a pontot arra a bizonyos "i" -re, és kialakula szerelem. De CSAK neten keresztül szerintem ez nem lehetséges. Aki ezt mondja, az felszínes.
2020. márc. 19. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Én is valami hasonlót gondolok erről. Ment a like!
2020. márc. 19. 20:06
 3/10 anonim ***** válasza:
77%
Egyik ismerősöm társkeresőn talált párt magának, jövő hónapban lesz az esküvőjük. Ezen felbátorodva pár hónapja letöltöttem én is és megismertem valakit. Nem tudom hogy lesz-e belőle kapcsolat (és ha lesz akkor egy életen át fog-e tartani) de egy próbát megér.
2020. márc. 19. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 opened paradise ***** válasza:
77%

Szerintem simán. Nem akkor, amkor még csak ott beszélgettek, de idővel kialakulhat.


Az életed végéig tartó kapcsolatról nem tudok nyilatkozni, az még nem jött össze:D

De kapcsolatom volt már netről.

2020. márc. 19. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Lehet,de mondjuk én tul romantikus lélek vagyok.Nekem kellenek azok a sztorik amikor elöször láttalak itt vagy ott meg a többi.Gondolom nem mondenki ilyen ezért ha neten szeretnél ismerkedni akkor tedd meg.

Ott is rengeteg siker sztori van.

Sok sikert.

2020. márc. 19. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
77%
3 éves kapcsolatom kezdődött így. :)
2020. márc. 19. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekem is lett netről egy két éves kapcsolatom meg jelenleg is alakulóban lehet valami, szintén netről és egyik sem társkeresőről.
2020. márc. 19. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
#1 leírt szerintem mindent. Szebben nem tudtam volna megfogalmazni csak hosszabban :D
2020. márc. 19. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
63%
Ma a parok fele neten ismerkedik meg. Én konkretan innen eleg sok lannyal voltam, a baratnom is itt ismertem meg.
2020. márc. 19. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Igen és nem. Neten egy ideálképbe vagy szerelmes, amit magadnak alkotsz a maásikról (a hiányzó részeket a fantáziád egészíti ki). Fellángolás-szerelem, de amikor megismered jobban a másikat, nem az lesz akibe szerelmes vagy, csalódott leszel.

A tanácsom, amint megvan a szimpátia AZONNAL találkozni, nem neten csetelni hetekig-hónapokig.

41f

2020. márc. 20. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!