Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Honnan tudom eldönteni, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudom eldönteni, hogy csak fellángolás vagy tényleg igazi szerelem?

Figyelt kérdés

2020. febr. 2. 15:53
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha szerelmes vagy akkor nemcsak a külsőbe szeretsz bele hanem például abba ahogy tüsszent,nevet, mosolyog, beszél, néz, ahigy hülyéskedik veled, hogy megkérdezi mi a baj, hogy érzed azt hogy mellette te te vagy, vagy jobb. Ezt érezni lehet, a fellángolásnál a külsőbe szeretsz bele, ha nem látod 1 hétig el is felejted😅. Ez az én véleményem erről😁.
2020. febr. 2. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
#1es vagyok és lemaradt hogy 18F 😅
2020. febr. 2. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ugyanaz a válaszoló vagyok, amúgy a szerelmhez ugye idő is kell, meg higy megismerd a másikat valamennyire.
2020. febr. 2. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Fellángolásból lesznek szerelmek, de igen első jól leírta amikor már sokszor gondolsza másikra hiányozni is kezd és mindent szeretsz rajta , hibáival együt elfogadod na ez a szerelem, a fellángolás ideig óráig tart és nem ilyen mély, te DINKA :D
2020. febr. 2. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Tomi93007 válasza:

A legnagyobb probléma az hogy valójában nincs különbség érzetre. Ugy lehet a legkönnyebben kideriteni hogy leteszteled magadat.


Ha szerelmes vagy : nem vagytok együtt egyfolytában rá gondolsz, érzed hogy nem tudnál nélküle élni meg a lilaköd és a többi.


Ha fellángolás akkor könnyen megfeledkezel rola ha olyan helyzetben vagy, nem sokat gondolsz rá ha nem vagy vele... És nem érzed szerelmesnek magadat.

2020. febr. 3. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!