Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért zavar ennyire a múltja...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

HimeragiYukina kérdése:

Miért zavar ennyire a múltja és az exe?

Figyelt kérdés
4 hónapja vagyok egy sráccal, 20 évesek vagyunk mindketten. Először hagyta ott a családi fészket és rávette magát miattam, hogy otthagyja a szüleit. Szépen meg vagyunk es szeretjük egymást, valahogy mégsem tudom kiverni a fejemből az exét. Nagyon önbizalomhiányos vagyok, tele komplexusokkal. Kérlek ne anyázzatok! Nem vagyok buta lány, csak elkeseredett, mert ez teljesen rámegy az alapból jól működő kapcsolatunkra. Hétfőtől pedig a kollégám lesz a csaj. Megfogok őrülni.
2020. márc. 22. 05:40
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen ez a baja sok nőnek! Feleselegesen genereálják a vitát, feszültséget hülyeséggel. Menj el és keress egy pszichológust! Élből nem jönnék össze ilyen lánnyal, mert zavarna, hogy állandóan, most ilyen komplexusom van nem akarom, most olyan most azt nem.
2020. márc. 22. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Gondolj arra, hogy téged választott, téged szeret, veled van nem azzal a másik lánnyal. Ennél többet nem tud tenni érted a fiú, viszont te tönkre tudod tenni ezzel a kapcsolatotokat.
2020. márc. 22. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mit zavar az exe? Nem véletlen az exe, nem véletlen jöttettek össze. Nagyon unszimpatikusam az ilyen nők, mint amilyen te is vagy. Megmérgezi a kapcsolatot ez a hiszti.
2020. márc. 22. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Az élből össze se jönnek ilyen lánnyal... Kicsit erősnek tartom. Emellett rengeteg jó tulajdonságom van. Gondoskodó vagyok, törődő, házias, egyáltalán nem kicsapongó. Van egy betegségem, ami igen rám nyomja a bélyeget, tudom nekem kell ezt lezongorázni, de nem hiszem, hogy ettől ne élhetnék teljes életet és mindenkitől elutasítást kéne kapnom.
2020. márc. 22. 17:50
 5/6 anonim ***** válasza:
Lehet ezer jó tulajdonságod is, ha megmérgezed a kapcsolatot azzal, hogy Neked ezba bajod meg hasonlítgatod magadat a másik lányhoz. Ha egészséges kapcsolatot akarsz befejezed ezt a hülyeséget és elfogadod, hogy a párod most veled van és nem az exével. Ha viszont ez nem megy, sem baj, csak akkor zárd le ezt a kapcsolatot. Engem nagyon zavarna, ha valakit 0-24ben pátyolgatni kellene, hogy persze te vagy a jobb, te vagy a minden stb. Természetesen nem vagyok érzéketlen, ha van párom szoktam bókolni, dícsérni, de nem nonstop teszem, hogy belemászok a képébe.
2020. márc. 22. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Valahogy pedig bele kell törődnöd hogy vannak nálad jobbak,(szebb,okosabb..) mindenkinél van.
2020. márc. 23. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!