Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Eléggé zavar a barátnőm...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eléggé zavar a barátnőm múltja, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Egy 17 éves lányról van szó, aki minden egyes fiúval kavart, akivel eddig találkozott és rámászott. Párszor aludt srácoknál, de állítólag teljesen szűz. Néha viszont, mikor együtt vagyunk, szeretgetjük egymást, vagy randizgatunk, nagyon rossz, hogy eszembe jut, hogy hány pali foghatta meg itt ott, hány srác csókolgathatta és hogy mennyivel lehetett már ott azon a helyen ahol épp vagyunk. A legjobb lenne a szakítás, nem igaz?

2018. jan. 16. 15:53
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem,vagyis ha hűséges típus,s nem az a fajta,ki kapcsolatban is rámászik egy srácra,akkor nem hiszem,hogy szakítanod kéne. Esetleg beszélgess vele erről,nem voltam ilyen helyzetben,de értem,hogy miért zavar. Talán ha elbeszélgettek erről,neked is könnyebb lesz ezt tisztáznod magadban.
2018. jan. 16. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Beszélgettünk már erről, nem csalna meg soha...viszont a gondolatok elrettentenek.
2018. jan. 16. 15:59
 3/9 anonim ***** válasza:
58%
Legyél pedofil! A kislányokat még nem fogdozták! Neked valami nincs rendben az agyadban!
2018. jan. 16. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Az oké, viszont nekem erkölcsileg nem fér bele, hogy 10-15 sráccal szórakozott.
2018. jan. 16. 16:44
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez komoly? Te ilyen lánytól akarsz komoly kapcsolatot? Egy tipikus mai tiniribi. Az ilyet az ember csak megbassza mint előtted már sokan azt kidobják. Úgyis meg fog csalni az ilyen. De te tudod késöbb csak szarabb lesz. Ha mér most hazudik akkor mi lesz késöbb?
2018. jan. 16. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 kamilla19 ***** válasza:
Neked egy igazi lány kell nem ilyen.... Ez nem is lány.... néha elgondolkodom az emberekben hova lett a régi tartás hogy nem mászok rá mindenkire akire csak lehet... lehet jobb lenne neked ha hagynád :/
2018. jan. 16. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Figyelj, hallgass az érzéseidre. Szereted? Akkor fátylat rá, mindenkinek van múltja, senki se tiszta mint a glória. 17 éves, élte/éli a fiatalságát míg megteheti. A jelent kell nézni és azt, hogy ő mit jelent neked. Te érzed ezt a legjobban. Gondolkodj el ezen.
2018. jan. 16. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Az ilyen lánytól menekülni kell! Ő már rég nem szűz nyugi....

Másik hallgass az érzéseidre ha szereted maradj vele,majd ha meg jön a pofon hogy megcsalt majd akkor is jó lesz... jó sz ar..

2018. jan. 21. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Szerintem ezen felesleges parázni. Én is kavartam pár sráccal és most 3,5 éve hűséges vagyok. Később, ha mondjuk a 30-as éveidben ismerkedsz akkor meg már sokkal, de sokkal többet látott nőkkel fogsz találkozni. Ezen túl kell lépni szerintem. :)
2018. febr. 4. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!