Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit írjak neki?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit írjak neki?

Figyelt kérdés

Van egy lány akivel régen nagyon sokat beszélgettünk. Viszont összevesztünk valamin és utána én még rádírtam de ő nem írt vissza látta de nem írt vissza. Szeretnék vele újra írogatni csak nem tudom mit írjak neki. Insta storym még mindig megnézi szóval nem felejtett el.

De nem tudom mit kéne írni, mert én éreztem iránta valamit de sztem nem úgy gondolt rám még nem is barátként csak akivel jókat beszélget szóval nem írhatnám neki azt hogy hiányzol és bocsáss meg mert lehet hogy akkor már minden esélyem elmenne.

Légyszíves hülyeségeket ne írjatok, meg olyanokat hogy legyél tökös és mond el neki mit érzel.



2020. márc. 27. 17:34
1 2
 11/13 anonim válasza:

Szerintem mèg mindig több fiu megy egy èjszakàs kalandra mint làny kedves Kevin 😂😂 basszus ez a szöveg

L25

2020. márc. 27. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Sikerült!
2020. márc. 31. 03:11
 13/13 anonim válasza:
Örülök kèrdező ha megoldòdott a problèma :)
2020. márc. 31. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!