Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért nem ilyen minden lány?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem ilyen minden lány?

Figyelt kérdés

Vannak egészen kedves lányok, akik nem *ny*znak, nem tiltják le az embert, nem egy szavas válaszokat adnak és ha az ember segíteni akar nekik, elmondják problémájukat és elfogadják a segítséget.

És nem hajtják az embert, és nincs bűntudatuk, ha napokig nem keresem őket.

Miért ennyire ritka jelenség ez?


2020. ápr. 2. 11:29
 1/6 helo.nickye válasza:
100%
Tudod, minden ember más. Mindenki máshogy kapott nevelést.
2020. ápr. 2. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
63%
Felesleges ilyeneken gondolgodni.
2020. ápr. 2. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Tudom a választ és meghallgatok mindenkit és tök mindegy mit mondtok, engem nem tudtok felidegesíteni.
2020. ápr. 2. 13:52
 4/6 anonim ***** válasza:
Senki nem szeretne felidegesíteni. Ahogy előttem írták minden ember más. Hidd el, nem olyan nagyon ritka jelenség az amiről te beszélsz, csak nem a megfelelő közegben keresed. Azonban minden ember más a te oldaladon is. Mindenki mást tekint "anyázásnak" és mást tart idegesítőnek. A miértre pedig nem tudok választ adni..
2020. ápr. 2. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
87%

Nem várhatod el, hogy mindenki a te kényed-kedved szerint viselkedjen. Foglalkozz azzal, aki úgy bánik veled, ahogy az neked szimpatikus. Valószínűleg mások sem értenek egyet azzal, amit te csinálsz és épp ezért kerülnek.


Egyébként pedig (bár még fiatal vagy, hogy ezt megértsd) egy komolyabb kapcsolatban nem normális dolog, hogy akit szeretsz, az napokon keresztül szarik rád... Ahogy az sem, hogy ha valaki felé nem mutatsz érdeklődést és nem írsz neki vagy alig, elkezd továbbra is nyaggatni. Gyakorlatilag ugyanazt kifogásolod másokban, ami téged is ugyanúgy zavar, különben nem akarnál napokra eltűnni.

2020. ápr. 2. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Megint találtam ilyet, aki sokkal jobb, mint az előző, de ne igyunk előre az orosz fekete maci bőrére.
2020. ápr. 7. 16:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!