Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért nem hiszi el hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem hiszi el hogy tényleg bejön nekem?

Figyelt kérdés
Szóval történt az hogy egy bele estem egy fiúba. Nem hiszi el, hogy komolyan gondolom. A probléma az hogy én elég válogatós vagyok, eddig csak olyanokkal voltam akik az elég jól kinéző kategóriába tartoznak, és szerintem mondhatom magamról is. És a fiú aki tetszik egy kicsit, nagyon, túlsúlyos és önbizalomhiányos. Próbálok felé közeledni, de nem hiszi hogy tényleg akarok valamit. Egy közös barátunkkal beszéltem róla, és elvileg én sem vagyok közömbös neki. Nem igazán hittem magamról hogy nem fog számítani milyen a teste valakinek, de elnyomta a felszínes p***a énemet a srác személyisége, humora, arca. Mit csináljak? Nagyon imádom ezt a fiút, de nem tudom hogy mit kezdjek ezzel.

2020. ápr. 4. 23:03
 1/5 anonim ***** válasza:
47%
Kozeledj fele jobban, talalkozzatok, oleld meg stb.
2020. ápr. 4. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Légy vele türelmes és próbálj felé továbbra is közeledni. Ha kitartó vagy, szerintem rá fog jönni, hogy valódiak az érzéseid és nem csak szórakozol vele.
2020. ápr. 5. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Azért nem hiszi el, mert önbizalomhiányos. Nem hiszi el, kellhet valakinek.


Mit csinálj ?

Pl. amit ide leírtál, küld el, mond el neki is. Utóbbi jobb opció, mert hihetőbb (COVID most közbe szól...).


Egyébként nagyon becsülendő, szimpi ez a hozzáállásod.

2020. ápr. 5. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%
Ha igaz amiket leírtál akkor nyugodtan elis mondhatod neki nem fog visszautasítani.
2020. ápr. 5. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Próbálkozom még, az biztos, de ez kezd egyre zavaróbb lenni. Így is elég sok megjegyzést kapok miatta, és vissza is utasítottam már valakit, pedig ez előtt simán csináltam olyat hogy attól még hogy valaki tetszett eljártam mással. Természetesen nem fogom feladni ilyenek miatt, és most hogy karantén van, majd többet chatelünk, talán így könnyebb lesz.
2020. ápr. 5. 10:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!