Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nem ír vissza az exem és...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem ír vissza az exem és nagyon hiányzik. Nem tudom mit tegyek. Calaki tud adni tanácsot?

Figyelt kérdés
Lassan 2 éve szakítottam de azóta is szoktunk beszélni. Párszor próbált visszahódítani de nekem akkor kapcsolatom volt. Rájöttem hogy nagy hibát követtem el. És nagyon hiányzik. Nem tudom elfelejteni

2020. ápr. 5. 20:57
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Ez a hajó elment.
2020. ápr. 5. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Ezt elszúrtad, addig szórakoztál a szerencsétlennel amíg megunta a banánt. Ez már felejtős, lépj tovább, ő már láthatóan megtette.
2020. ápr. 5. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

hát ez nagyon szánalmas


2 év után?

2020. ápr. 5. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Az én a pasi helyében már tényleg nem is gondolnék rád! Sőt választanék egy újjat aki elfogad olyannak, aki vagyok!
2020. ápr. 5. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
87%
Undorító a viselkedésed komolyan most jössz rá hogy szeretted? Szerintem maradj meg inkább a saját szeretőiddel, ha ő már nem szeretne már egy másodpercet sem gondolni rád. Én is így vagyok vele csak arra kellene , hogy kihasználjad,mert meguntad a banánhegyet. Sztem jól tette,hogy elfelejtett téged és újabb útakon van az igazi értékelőbb nőhöz.
2020. ápr. 5. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Most már visszafogadnád mi, így, hogy nem vagy kapcsolatban?!

Hagyd békén.

2020. ápr. 5. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
81%
Tipikus eset, semmi meglepő.
2020. ápr. 5. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

“Párszor?”

Te jó ég...Mit takar ez? Gondolom, min. 3 alkalmat, de még a 2 is durva.

Ha te ennyiszer visszautasítottad, most már hagyd őt, hadd lépjen túl. Neked is ezt kellene tenned.

2020. ápr. 5. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Engedd el. Mint a fentiek is mondták, ez a hajó elment. Engedd meg neki, hogy normális élete legyen, te is ismerkedj másokkal.
2020. ápr. 6. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Elhívott randira... Halkan közlöm hogy azért szakítottam vele anno mert megcsalt.
2020. ápr. 6. 00:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!