Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lány vagyok és asszem szerelme...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lány vagyok és asszem szerelmes vagyok egy másik lányba, de bűntudatom van miatta. Mit csináljak, hogy megszűnjön ez az érzés?

Figyelt kérdés
Eddig csak fiúk tetszettek, de most úgy érzem mintha szerelmes lennék egy lányba, bár eléggé össze vagyok zavarodva... Tudom, hogy ő hetero, tehát esélyem sem lenne. A szüleim pedig mindig arra neveltek, hogy ez egy undorító, rossz dolog, ha megtudnák lehet ki is dobnának. Bűntudatom van, mit kéne tennem?

2020. ápr. 6. 07:29
 1/5 anonim ***** válasza:
30%
Ne bűntudatod legyen, hanem felejtsd el, ez most divat, hogy "nem vagyok hetero". Önuralom és józan gondolkodás.
2020. ápr. 6. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
72%

Először is felejtsd el, hogy ez rossz dolog. Ha téged valami boldoggá tesz, akkor az minden, csak nem rossz. Ha a szüleid nem fogadnak el úgy, amilyen vagy, akkor az csak őket minősíti, nem téged.

Te semmi esetre ne érezd magad rosszul egyáltalán!


Nézz magadba, és tisztázd magad felé az érzelmeidet.

Hidd el, felszabadító lesz a bizonyossúg, vagy így, vagy úgy!


29/f/biszex

2020. ápr. 6. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
51%
Ha benned van egy ilyen érzés, attól már sosem tudsz megszabadulni. El lehet nyomni akár évekig is,de már sosem szabadulsz meg tőle. A legjobb,ha kiéled,ha nem ezzel a lánnyal, majd mással.Lesz jelentkező bőven.Sok sikert.
2020. ápr. 7. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
38%
Nem valószínű, hogy szerelmes vagy, csak valami miatt szimpatikusnak,vonzónak találod azt a lányt, te is hasonló szeretnél lenni. Nálam is volt ilyen, gimista koromban mindig néztem egy lányt, olyan érdekes arca volt, gondoltam is magamban, miért nem nézek ki én is így, de szerintem ez nálad nem szerelem. Így fogd fel.
2020. ápr. 7. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
41%
Hát, ettől nem feltétlenül kell megijedni. Szerintem a lány, ha hetero nem szeretne semmit. Ugyanebben a cipőbe jártam én biszexuális vagyok és hát eléggé beleestem az egyik legjobb barátnőmbe, hát aki hetero és nagyon is féltem, hogy mit fogok csinálni. Lehet ez nem jó dolog, de szép lassan feladtam és nem is szóltam neki, meg semmi. Ne legyen, nem lesz semmi baj. Mellesleg, igen, van aki csak divatból csinálja, de az abszolút nem jó. Én az elején nagyon féltem, de hozzászoktam és nem hibáztatom magam, mivel ezt nem én döntöm el.
2020. ápr. 7. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!