Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Milyen erzes amikor szerelmes...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen erzes amikor szerelmes beled valaki?

Figyelt kérdés

Pl. figyeli melyik busszal mesz, es o is arra szall fel. Lenyomoz facebookon, letolti a fotoidat es otthon nezegeti.


Szerintem jo erzes lehet ha valakit ennyire szeretnek! De velem meg nem tortent ilyen, inkabb csak en nyomoztam le masokat facebookon, de utanam szerintem senki se nyomoz.


2018. szept. 22. 20:15
 1/6 anonim ***** válasza:
51%
Jó.
2018. szept. 22. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
94%

Figyeli melyik busszal mész? Követ? Lenyomoz a Facebookon? Otthon a fotóidat nézegeti?

Biztos nagy buli, ha szerelmes beléd egy pszichopata.

2018. szept. 22. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
#2 Azért nem feltétlenül számít pszichopatának az, aki ilyeneket csinál, bár tény, hogy így első olvasatra ijesztőnek tűnnek ezek, de a szerelem tényleg nagyon meg tudja bolondítani az embert. Régebben én is nézegettem a Facebook képeit annak a fiúnak, aki tetszett, bár követni nem követtem soha az utcán, vagy bárhol máshol. Egyébként nem tudom, hogy milyen érzés lehet, szerintem utánam sem nyomozott még senki, viszont biztos meglepődnék, ha mégis az ellenkezője derülne ki.
2018. szept. 22. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező, hány éves vagy? :)
2018. szept. 22. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ez nem olyan kellemes, velem megcsinálták... Marha jó rettegni, hogy melyik sarkon vár rád... Meg követ-e hazáig és társai. Ez még fejben sem nagyon vonzó. :'D

Egyébként ez inkább rajongás, mintsem szerelem.

2018. szept. 22. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha totál ismeretlenül csinálja,akkor nagyon gáz 😯
2018. szept. 23. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!