Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek ebben a helyzetben?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ebben a helyzetben? Hogyan tudnám a tudtára adni, hogy mi a szitu anélkül, hogy kimondaném?

Figyelt kérdés

Van egy srác akit egy társkeresőn ismertem meg. Valószínűleg ő szexpartnereket keres.

Ott kezdtünk el beszélgetni, majd átmentünk facebookra. Eddig inkább perverzségeket írt, szóval érződik mit akar.

Én csak unalomból regisztráltam (don't judge me) és nem gondoltam volna, hogy bárki felkeltené egy ilyen appvan az érdeklődésemet. Azaz igazság, hogy én ez a fiú iránt elkezdtem többet érezni. Ebben a helyzetben nem tudunk találkozni, plusz elég messze is lakik.



2020. ápr. 26. 18:45
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szegénykém...hát utalgass (vagy csak mond meg neki) aztán ha nem érti és te nem vagy vevő a dolgaira, mondj neki búcsút. Nem hiszem, hogy sokat veszítesz.
2020. ápr. 26. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
62%
Örülj, hogy nem találkoztok. Lépj tovább.
2020. ápr. 26. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Activity, barkóba vagy rajzold le... vagy énekeld el
2020. ápr. 26. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Kezdjük ott, hogy nem érezhetsz többet a srác iránt, mert nem ismered és még nem is találkoztatok. Egyszerű a helyzet, bejön a srác külsőre és imponál neked, hogy pörög rád, mint a vekker óra, annak ellenére, hogy te is tudod, hogy csak szexet akar. Nincs itt túl sok probléma, amint lehet taliztok, eltöltesz vele 1-2 pásztorórát, ha mázlid van nem használ ki túlságosan, a lényeg, hogy majd ne szeress bele és használjatok óvszert. Ha ez neked kevés, akkor koptasd le a srácot minél előbb.
2020. ápr. 27. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!